Голова Партизанської селищної ради

Я, Галицький Олександр Анатолійович народився 30 січня 1966 року в селі Матівка Іванівського району. Громадянин України. У1983 році  закінчив 10 класів у Партизанській СШ.

У 1984 був призваний до лав Радянської армії.

Проходив службу в Одеському воєнному окрузі.

В 1992 році склав іспити і був зарахований студентом Мелітопольського  інституту  механізації сільського господарства. У 1997 році закінчив навчання і  отримав диплом інженера – механіка.

Трудову діяльність розпочав  в агрофірмі ім. «Шевченко» на посаді завідуючого ЦРМ, далі продовжував свою трудову діяльність інженером по механізації.

Одружений, маю сім’ю.

Дружина - Галицька Людмила Ігорівна, працює вчителем музичного виховання в Догмарівській ЗОШ І – ІІІ ступенів.

Син - Галицький Ілля Олександрович 1993 року народження, курсант V курсу Нахімовського військово – морського училища при Одеській Національній морській академії.

Донька - Галицька Ніна Олександрівна 1998 року народження, закінчила навчання у Херсонському музичному училищі та продовжує навчання в Мелітопольському педагогічному університеті.

У 2015 році був обраний на посаду голови виконавчого комітету Партизнської селищної ради.