28 червня Україна відзначає День Конституції.  З цієї нагоди 27 червня, на привокзальній площі селища Риково, відзначили свято Основного Закону нашої держави. Також саме в цей день святкували День Молоді.

Конституція незалежної України була прийнята 28 червня 1996 року — і з того часу ми щороку відзначаємо цю подію, яка закріпила правові основи України, її незалежність і територіальну цілісність. Саме цей документ забезпечує нам права людини і громадянина. «Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю», – ось що зазначено у статті 3 Конституції України. Селищний голова Галицький Олександр Анатолійович відкрив урочисте святкування та побажав кожному жителю селища просто радіти тому, що ми живемо у державі, яку любимо, поважати та цінувати один одного. Лунало багато пісень, проводились цікаві конкурси, у яких з охотою приймали участь і дорослі і молодь. Для кожного українця цей день має історичне і символічне значення. В ньому втілюється прагнення до гідного життя та реалізації природних прав народу.