З 27-ю річницею Незалежності України!

24 серпня у селищі Рикове, пройшли урочистості присвячені 27-ї річниці Незалежності України. Свято розпочали молитвою за Україну  в храмі Пресвятої  Богородиці. Проходив святковий ярмарок, виставка декоративно - прикладного мистецтва. Відбувся великий святковий концерт на Привокзальній площі смт Рикове. Виступали місцеві таланти та гості. Проходила виставка малюнків «Малюю тебе, Україно!» та  конкурс «Всім вишиванкам вишиванка!» на найгарнішу вишиванку для дорослих та дітей. Бажаючим малювали на обличчі прапорець та калину. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у зоні АТО. Та подякували усім, хто зараз боронить нашу землю  на сході України.

Висловлюємо щиру подяку у організації свята: співочому колективу «Зозуленька», танцювальному колективу «Перлини Херсонщини», Митраковій Олені Василівні, Кіт Олександру Миколайовичу, Кіт Варварі, Галицькій Людмилі Ігорівні,  спортивному клубу «Сокіл», Камбуровій Аліє Рустемівні, Кешфедіновій Селіме Енверівні, Писаренко Раїсі Расолівні, Бобиній Вікторії, Левицькій Таіре, Левицькій Соні, Ткач Ганні, Чуйкіній Соні, Шарлай Лізі, Квасову Володимиру, Гнезділову Івану, Анісімовій Діані, Сорокі Кирилу. Ведучим концерту - Степановій Еліні, Ісаєву Сірану. Та усім хто зібрався сьогодні і підтримав наших учасників.                                            З повагою Партизанський виконавчий комітет.