Вітаємо з днем Вишиванки!

Вітаємо усіх односельчан та гостей селища з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки. Вишиванка — наша національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Вишивану сорочку українці одягали з давніх-давен, адже  свято вірили, що вона захищає від усього злого та є оберегом. ЇЇ вишивала мати, в кожну ниточку вона вкладала свою материнську любов, своїми руками робила прекрасний оберіг. Вишиту сорочку передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію. Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Щороку споконвічні народні традиції оживають у символах краси, здоров’я, щасливої долі, родинної пам’яті, любові і вірності на вишиваних орнаментах сорочок.  Як правило, вишиванку ми вдягаємо в святкові дні. Сьогодні особливий день саме тому, що в кожній області, в кожному місті і містечку, селищі та селі українці об’єднанні. Нас поєднало велике  почуття поваги і любові до українських національних традицій, до країни, один до одного. Партизанський виконавчий комітет вітає кожного українця с Днем вишиванки!