Різдво Христове!

Напередодні свята Різдва Христового учні Догмарівської школи, під  керівництвом Циби Наталії Геннадіївни та Галицької Людмили Ігорівни, звернулися до всіх військовослужбовців Збройних Сил України,  щоб підтримати їх, від щирого серця  привітати з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!Побажали наснаги і невичерпної енергії, надії й оптимізму, щоб прийшов на Україну Мир, Стабільність! Щоб у новому році Різдвяна зірка запалила вогонь віри й любові!Діти сподіваються, що чарівні новорічні дзвони та святкові колядки наповнять прийдешній рік і життя наших захисників мудрими рішеннями, творчими успіхами, професійними здобутками та перемогами, здійсняться мрії та бажання, а серця сповняться надією на добробут та щастя, зігріті родинним теплом!Голова Партизанської селищної ради Галицький Олександр Анатолійович, побажав, щоб усі військовополонені повернулися на рідну землю, привітав присутніх ветеранів АТО та військовослужбовців ЗСУ.Діти подарували гостям різдвяні подаруночки;  написали листи та намалювали малюнки полоненим морякам, побажавши Божого заступництва і материнської молитви!