Богослужіння в Димитріївському храмі-часовні с. Догмарівка

Вже чотири роки поспіль, починаючи з  2014 року, в храмі – часовні, який відкритий та освячений на честь Святого Великомученика Димитрія Солунського, відбувається святкове богослужіння. Саме цей день, 8 листопада 2017 року, завдяки ініціативі генерального директора ТОВ «Агрофірми ім. Шевченка» Сидоренко Лідії Федорівні, яка є засновником будівництва часовні, зібралося багато людей, починаючи від малого до старого. Святкове  богослужіння  звершив Архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет в співслужінні духовенства: благочинний Генічеського району протоієрей Іоан Щербан, благочинний Іванівського району протоієрей Василь Палагнюк, настоятель часовні протоієрей Микола Палагнюк та протоієрей  Сергій Заторський смт Сиваський. На  богослужінні молилися керівництво ТОВ «Агрофірми ім.  Шевченко»,  селищний голова О. А.Галицький, жителі та  гості  села.  Під  час  богослужіння була піднесена молитва за  мир в Україні.Після святкового богослужіння багато людей залишилося помолитися та поставити свічки, усіх чекало пригощення.