27 квітня 2018 року відбувся святковий концерт з нагоди 45-річчя заснування Риковської школи естетичного виховання.

На святкуванні зібралося багато гостей аби підтримати щирими оплесками творчу молодь, педагогів та гостей заходу.Цікава концертна програма розпочалася зі спогадів про директорів, викладачів та випускників, які внесли свій вклад у розвиток школи.

Привітали та нагородили грамотами за сумлінну працю ветеранів:

Мойсеєнко Дар`ю Володимирівну - викладача класу фортепіано, яка з 1972 року працювала у Петрівському філіалі Генічеської музичної школи і всі ці роки розвивала музичну культуру в селі Павлівка.

Набока Наталю Дмитрівну – викладача по класу фортепіано, яка навчає учнів з 1978 року. Серед її випускників багато студентів вищих навчальних закладів, а деякі зараз самі вже стали вчителями музики. Більше 40 років Наталя Дмитрівна викладає мистецтво фортепіанного виконавства в селищі Партизани, селі Петрівка та місті Генічеську.

Климчук Тетяну Яківну - викладача з фаху фортепіано та музично - теоретичних дисциплін, яка працює у нашій школі з 1984 року. Тетяна Яківна весь цей час розвиває в учнів любов до музики в селі Рівне.

Веліляєву Гульсум Юсуфівну, яка працює в школі з 1981 року викладачем по класу фортепіано. В цьому році Гульсум Юсуфівна відзначає 40-річний ювілей своєї професійно педагогічної діяльності.

Бондаренко Єлизавету Анатоліївну, досвідченого викладача музично-теоретичних дисциплін з 30-річним стажем роботи, яка нещодавно приєдналась до творчої родини, щоб навчати наших учнів основам музичного мистецтва в селі Фрунзе.

Ришкову Валентину Іванівну - колишнього викладача центральної музичної школи міста Донецьк, яка волею долі опинилася в нашому районі і з 2014 року передає свої знання та навички нашим учням.

Шкоду Володимира Григоровича - викладача класу баяна, акордеона з 1966 року. Протягом десяти років, починаючи з 1986 року, він очолював Фрунзенську музичну школу. Володимир Григорович пише музику та пісні, яку виконують його учні. Він має дві збірки своїх інструментальних творів та велику нескінченну кількість вдячних учнів.

Нагородили грамотами і молодих викладачів: Палагнюк Ольгу Яківну -викладача по класу сольний спів, Емірасанову Сафіє Сейтумерівну - викладача по класу хореографія, Сємилєтова  Євгена Олександровича -викладача по класу сольний спів .

Привітав педагогічний колектив, дітей та батьків  селищний голова Партизанської селищної ради Галицький Олександр Анатолійович.

Побажали творчої наснаги та нових звершень шановані гості: Бекірова Гульнара Решатівна - заступник голови Генічеської районної державної адміністрації, Краєвий Віктор Іванович - заступник голови Генічеської районної ради, Саліє Енверівна Азмєєва - голова Меджлісу кримських татар селища Рикове,  Зінченко Лілія Сергіївна - директор Партизанської школи І-ІІІ ступенів, Стрельцова Віра Григорівна - директор центральної районної бібліотеки, голова райкому профспілки працівників культури, Прихненко Олександр Володимирович - член Межрегіональної Спілки письменників, член Національної Спілки фотохудожників.

З подарунками та щирими привітаннями завітали колеги та однодумці Сухорукова Вікторія Анатоліївна - начальник районного Відділу культури Генічеської Державної адміністрації, Захарченко Тетяна Анатоліївна - директор Генічеської школи естетичного виховання, Непомящій Юрій Вікторович - директор Новоолексіївської школи естетичного виховання, Костенко Ольга Володимирівна - завідуюча фортепіанним відділом, старший викладач, Гапієнко Лариса Леонідівна - завідуюча фортепіанним відділом, викладач по класу фортепіано, Кіт Олександр Миколайович - викладач по класу духові інструменти.

Яскравими та віртуозними були виступи гостей, учнів та викладачів школи: Ансамбль скрипалів «Гонджелер», під дерегуванням Кешфедінової С. Е., виконав  композиції «Молдовеняска» та «Голубка». Кахраманов Іслам виконав на синтезаторі музичну композицію Шкоди В.Г. «Танцюємо разом». Кіт Варя та Слишик Ілля на саксофоні виконали композицію «Джа-да», керівник Кіт О.М. Абрамянцева Діана виконала «Концертний етюд» на фортепіано. Палагнюк Андрій виконав «Третью Песню Леля» з опери «Снегурочка» Н.А. Римського-Корсакова, акомпонувала Набока Н.Д. Квінтет саксофоністів – композицію «Ай філ гуд», керівник Кіт О. М. Хореографічний ансамбль «Феєрія» виконав танець «Хулиганить», хореографічний ансамбль «Емінє»  виконав танець «Къалайлы къазан», керівник Емірасанова С.С. Сємилєтов Є.О. виконав романс П.І. Чайковського, акомпонувала Гапієнко Л.Л. Тріо Камбурова А.Р., Кешфедітова С.Е., Набока Н.Д виконали «Танго» Карлоса Горделя. Вокальний ансамбль «Незабудки» виконали пісню « Если с другом вышел в путь», акомпонувала Ришкова В.І., творчий керівник Палагнюк О.Я.

Ведучі святкового концерту Емірасанова С. С. та Сємилєтов Є. О. виразили слова подяки усім присутнім та на святкову сцену урочисто винесли торт, який подарувала начальник районного Відділу культури Генічеської Державної адміністрації Сухорукова Вікторія Анатоліївна.

Хоча і закінчився святковий концерт продовжується робота викладачів та учнів над опануванням нових постановок та композицій. Бажаємо щоб школа естетичного виховання і надалі розвивалася, поповнювалася талановитою молоддю, якою дуже багатий наш рідний край, здоров’я, творчої наснаги, успіхів у конкурсах, здійснення творчих планів! А ми в свою чергу будемо з нетерпінням чекати нових цікавих концертів.