Зворушливе свято «Прощавай садочку» пройшло сьогодні у дошкільному закладі «Росинка».

Випускний бал у дитячому садку — це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями та добрими й улюбленими вихователями. Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск — це маленька сходинка до нового життя. І тому випускне свято завжди особливе. Цього дня гостей зустрічає святково вбрана зала. Скрізь можна побачити безліч квітів та повітряних кульок. А найголовніше — випускники, які з нетерпінням чекали на початок свята.І ось ця мить настала.

Звучало багато пісень про садочок та майбутні перші шкільні роки. Пролунали слова вдячності всім працівникам дитячого садка від батьків. Випускників привітала завідувач дитячим садком Каліночкіна Тетяна Олександрівна та побажала успіхів у навчанні, бути справжніми людьми та любити свою Україну, а також вручила майбутнім школярам їхні перші в житті дипломи. З привітаннями та подарунками завітав на свято селищний голова Галицький Олександр Анатолійович. Побажав дітям, батькам та вихователям ясного неба, миру і спокою в рідній країні, в сім’ях, висловив слова глибокої вдячності батькам та колективу дитячого садка за нелегку, відповідальну і важливу працю по вихованню підростаючого покоління.

На завершення свята дошкільнята вийшли надвір із різнокольоровими кульками в руках. Заплющивши очі, вони загадали своє найзаповітніше бажання і відпустили кульку в небо з надією, що все задумане здійсниться… То ж побажаємо, щоб у кожного сьогоднішнього випускника в неминучому дорослому житті обов`язково здійснилася дитяча мрія.