Благодійний концерт

16 грудня у Риково відбудеться благодійний концерт В актовій залі Партизанської ЗОШ об 11 годині буде відбуватись благодійний концерт, організатором якого виступить БО “Акварель” за підтримки Партизанської селищної ради та БО Благодійний фонд Альберта Черепахи. Усі небайдужі запрошуються прийняти участь у благодійному концерті, благодійних ярмарці та аукціоні. Усі бажаючі можуть принести у подарунок іграшку, книжку, одяг та інші речі. Вартість квитка 50 грн, це невелика ціна доброї справи. За усі зібрані кошти будуть закуплені новорічні подарунки та речі першої необхідності для вихованців “Центру соціально-психологічної реабілітації дітей”, що знаходиться у с.Степанівка Херсонської області. Це діти з тяжкою долею, багато з них не бачили самих простих речей, ласки та тепла.  У заході візьмуть участь : ансамбль Вишиванка(м. Генічеськ, лауреати та призери районних та обласних конкурсів), група “Forte”(м. Генічеськ), народний ансамбль танцю “Тандем” "Імпульс" Генічеський РБК, лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів скрипковий ансамбль “Гонджелер”, вокальний ансамбль “Зозуленька”, солісти Вікторія Гаркуша, Євген Семилєтов, Емінє Зіадінова, автор віршів Рашида Писаренко та інші.Тож, ласкаво просимо до добрих справ! З питань участі у благодійному заході та придбання квитків звертайтеся за телефонами: 068 304-87-02, 095 277-13-39; 097 287-95-56, 066 928-20-47. З повагою Партизанський виконавчий комітет.