У перший літній день в Україні, як і у цілому світі, відзначають чудове і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей.

Це нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на свободу думки і релігії, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного і психологічного насильства, на захист від експлуатації дитячої праці – як необхідних умов для формування гуманного і справедливого суспільства. Дитинство – це чудова пора надій і сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Діти – це майбутнє нашої держави, яке формується в сьогоденні, адже кожен з нас родом з дитинства і майбутнє наше і нашої держави в наших дітях.

У цей сонячний день, у селищі Рикове, також не забули про майбутнє покоління та провели у центрі селища свято «Діти – майбутнє України». З добрим настроєм та побажанням здоров’я, успіхів у навчанні та миру завітав Партизанський виконавчий комітет на чолі з селищним головою Галицьким Олександром Анатолійовичем, педагогічний колектив Партизанської школи І-ІІІ ступенів на чолі з директором Зінченко Лілією Сергіївною та односельці.

Було проведено конкурс малюнків на асфальті де звісно перемогла ДРУЖБА, та серйозні експерти-пірати усіх художників заохотили призами. Бажаючим фарбами на обличчі вимальовували мультиплікаційних персонажів.  Діти з захопленням вирізали сердечка та зірочки, а  веселий клоун роздавав солодкі подарунки. Завершенням свята стала дитяча дискотека. Діти отримали багато позитивних емоцій, посмішок  та незабутні враження.

Висловлюємо щиру вдячність усім, хто підтримав та допоміг відбутися цьому святу, а саме: Дячук Людмилі Миколаївні, Волик Юрію Валерійовичу, Азмуєву Ганію Серверовичу, Романюк Олександру Борисовичу,  Цибі Юрію Адольфовичу, Сорока Надії Володимирівні.  Поділитися теплом своєї душі з дітьми, створити їм свято, побачити в їхніх очах вогник добра і віри в казку – дорого коштує.