Святкування Дня селища

21 жовтня 2017 року у смт. Рикове відбулося справжнє свято «День селища» з привітаннями, подарунками, різноманітними атракціонами, пригощаннями та, звичайно святковим концертом. А розпочався святковий концерт  о 9.00 годині в актовому залі Партизанської ЗОШ І – ІІІ ступенів з чудового виступу 8-го гарнізонного будинок офіцерів м. Бєлгород-Дніпровський, своїм  дзвінкоголосим співом  вражав  вокально – інструментальний  ансамбль «Аккерманці» під керівництвом заслуженого працівника культури України Цуркана В.І., а запальні танці представив  народний ансамбль танців «Бессарабські сувеніри» під керівництвом заслуженого працівника культури України Мікуліна І. І.

По завершенню першої частини  концерту,  селищний голова Галицький О. А. подякував колективу офіцерів Білгород – Дністровського гарнізону за наданий святковий настрій.

На згадку зробили спільне фото з колективом та військовослужбовцями.

Щирими оплесками зустріли  концертну програму Генічеського районного будинку культури під  керівництвом Тютюник Олени Олександрівни. Гарний настрій та приємні спогади присутні отримали від чудової концертної програми, яку розпочали ведучі народного фольклору, піснів, танців, жартівливих конкурсів.

Мешканців та гостей селища зі святом привітав селищний голова

Галицький О. А., побажав добра, миру, міцного здоров’я, великого родинного щастя, благополуччя, злагоди та добробуту.

Селищний голова Галицький О. А. разом з секретарем ради Тиць Т. І.  привітали подарунками родини, які відзначили 30,40,50-річчя подружнього  життя,  найстарішого та наймолодшого, багатодітну родину, яка виховує десятьох дітей.

А потім на Привокзальній площі відбулися  розважальні заходи: «Караоке на майдані», море позитиву подарував представник   «Богатирі України» Сергій Мезенцев.

В той час на центральному стадіоні селища, відбулися змагання з футболу між командами «Таврія» смт. Рикове   та «Дружба» с. Зелене  Новотроїцького району.  Перемогу отримала команда «Таврія» з рахунком 4:3.

Відпочивали не тільки батьки, а й  маленькі дітлахи, які весело проводили час на різноманітних атракціонах, бавилися повітряними кулями та куштували солодощі.

Відзначати День селища  - гарна традиція. Тож нехай це свято принесе усім родинам селища миру,  щастя, любові, добробуту та злагоди у кожен дім.

З Днем народження селище!