ПОДЯКА

Дуже приємно, що в наш нелегкий час, існують такі люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. В народі говорять, що добра людина – це щаслива людина, і доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає. Виконавчий комітет Партизанської селищної ради висловлює щирі слова подяки благодійникам: Лазаруку  Григорію Петровичу,  Дячук    Людмилі  Миколаївні, Дячуку   Андрію  Сергійовичу, Азмеєву  Ганію  Серверовичу, Кіценко  Валентину  Борисовичу,   за надану фінансову допомогу в організації і проведенні дитячого свята «День  захисту  дітей», а  також  дякуємо за  чудове  свято  - Богдану Казнавецькому  та  його  команді “Best party”. З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради..