Привітання

Сьогодні свій День народження відзначає Мизько Віктор Іванович – член виконавчого комітету Партизанської селищної ради. Дозвольте привітати Вас з цим святом. Побажати Вам любові і ніжності близьких Вам людей, самого неймовірного щастя і довголіття. Нехай здійсниться Ваша найзаповітніша мрія, здоров’я в сім’ї, серця, сповненого любові, очей, що світяться від щастя, найяскравіших емоцій, щоб мрії збувалися, задумане здійснювалось і на Вашому шляху зустрічалися найцікавіші люди. Нехай поруч завжди будуть ті, хто любить Вас і цінують, і нехай всі побажання, які ви отримаєте в цей день народження, будуть почуті долею і повернуться до Вас щастям і радістю. З повагою Партизанський виконавчий комітет.