ЗАПРОШЕННЯ

Шановні мешканці та гості селищаЗапрошуємо Вас взяти участь у заходах з нагоди відзначення Дня пам’яті та Примирення  і Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.08 травня 2019 року о 9.00 год. на місцевому кладовищі смт Рикове відбудеться покладання квітів та панахида за  загиблими воїнам у Другій світовій війні. 08 травня 2019 року о 10.00 год. у с. Догмарівка, біля  Обеліска, відбудеться мітинг присвячений Дню пам’яті та Примирення і Перемоги над нацизмом у Другій світовій Війні. 08 травня 2019 року о 12.00 год. в актовій залі  Партизанської ЗОШ відбудуться заходи присвячені  Дню пам’яті та Примирення і Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З повагою, Партизанський виконавчий комітет.