15 квітня відзначається провідна неділя – саме в цей день після Великодня вшановують померлих, однак на цвинтарі довелося поминати близьких серед куп сміття.

Перед Великодніми святами люди почали активне прибирання своїх домівок, присадибних ділянок та місць спочинку рідних. Але, як свідчить практика, зазвичай чистота закінчується на межі приватної території. Викидають непотріб просто посеред цвинтаря, головне - аби не біля "свого" пам'ятника.

Вкрай цинічно виглядають смітники, які створили самі односельчани. Тут же поруч смітник спеціально для сміття з цвинтаря, требя лише його туди викинути – робітники по благоустрію приїдуть і приберуть.

Порушення правил благоустрою території Партизанського цвинтаря, а також недотримання цих правил щодо забезпечення чистоти та санітарних норм тягне за собою адміністративну відповідальність згідно з чинним законодавством.

Звертаємось до мешканців селища з проханням не залишати сміття будь-де, а зносити до визначених для цього місць. Адже збереження екологічно чистого довкілля та підтримання належних санітарно-гігієнічних норм на території селища наша спільна задача!