Благодійний концерт, який мав відбутись 16 грудня в актовій залі Партизанської ЗОШ, змушені перенести вдруге.

"Як не сумно про це повідомляти, але з незалежних від нас причин благодійний концерт вдруге ми змушені перенести, перекриття даху не завершено, погодні умови зробили свою справу ((а як ви всі знаєте альтернативи місця проведення в нашому селищі немає ... але все таки концерт відбудеться!!! Дітки чекають дива, а ми в силах їм допомогти)) Орієнтовно на січень, про дату та час проведення буде повідомлено додатково. Просимо усіх, хто придбав квити, не хвилюватись! Вони є дійсними! Продаж квитків продовжується і бажаючи, як і раніше, можуть їх придбати." - Повідомили організатори благодійного  концерту  БО “Акварель”.Нагадуємо, що благодійний концерт буде проходити за підтримки Партизанської селищної ради, радіо "Рикове" та БО Благодійний фонд Альберта Черепахи.  Усі небайдужі запрошуються прийняти участь у благодійному концерті, благодійних ярмарці та аукціоні. Усі бажаючі можуть принести у подарунок іграшку, книжку, одяг та інші речі.  Вартість квитка 50 грн, який вже зараз можна придбати, це невелика ціна доброї справи. За усі зібрані кошти будуть закуплені новорічні подарунки та речі першої необхідності для вихованців “Центру соціально-психологічної реабілітації дітей”, що знаходиться у с.Степанівка Херсонської області. Це діти з тяжкою долею, багато з них не бачили самих простих речей, ласки та тепла.  У заході візьмуть участь : ансамбль Вишиванка, лауреати та призери районних та обласних конкурсів, група “Forte”(м. Генічеськ), народний ансамбль барабанщиків "Атеш", народний ансамбль танцю "Елькен" (с. Щасливцеве) народний ансамбль танцю “Тандем”, "Імпульс" Генічеський РБК, лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів скрипковий ансамбль “Гонджелер”, вокальний ансамбль “Зозуленька”, солісти Вікторія Гаркуша, Євген Семилєтов, Емінє Зіадінова, автор віршів Рашида Писаренко та інші.  З питань участі у благодійному заході та придбання квитків звертайтеся за телефонами: 097 287-95-56, 066 928-20-47, 068 304-87-02, 095 277-13-39. З повагою Партизанський виконавчий комітет.