Партизанська селищна рада
Генічеський район, Херсонська область

«Якщо в Чистий четвер зробиш генеральне прибирання, то у відповідь на свої старання отримаєш досить багато радості».

Існує одна дуже вірна прикмета, що «Якщо в Чистий четвер зробиш генеральне прибирання, то у відповідь на свої старання отримаєш досить багато радості». Так і у нашій дружній громаді, робітниками Партизанської селищної ради під головуванням селищного голови Галицького О.А. та КП МГП КО «Селищкомунгосп» під керівництвом директора Гапченко В.В. наводили лад. Було очищено від сміття узбіччя  трас Харків – Чонгар, Генічеськ – Іванівка  та вулиць Партизанської селищної ради. Приведено у належний стан дитячі та спортивні майданчики.

   Робітниками по благоустрію було замінено вуличні прапори. Відремонтовано інформаційну дошку в с. Догмарівка.

   До доброї справи приєдналися і упорядкували прилеглі теріторії підприємці нашого селища: Романенко О.П., Котляренко В.М., Смульська С.В., Смульський В.В., Османова В.Р., Азмєєва З.Б., Куталова О.О., Сорока Н.В., Гладкова В.В., Гіріч Л.І., Абдурахманова Г.,Строкань Н.В. 

   Старанно наводили лад  робітники дитячих садочків «Альонка» та «Росинка», відділення «Укрпошти», "Нової пошти", селищної бібліотеки, Партизанського споживчого товариства, фірми ПАТ «ДПЗКУ» «Партизанського елеватору», Храму «Різдва Пресвятої Богородиці», мечеті, Партизанської загальноосвітньої школи, Риковської школи естетичного виховання, амбулаторії та аптеки.

   З добрим настроєм і сумлінною працею учасники акції внесли посильний вклад в загальну справу, поліпшили та створили умови, сприятливі для життєдіяльності усіх мешканців та гостей селища. Адже всі ми повинні розуміти, що обличчя місць, де ми живемо, залежить тільки від нас самих, від нашої поваги до самих себе і до свого рідного краю. « повернутися до списку новин