ЗАПРОШЕННЯ

16 травня 2019 року о 10.00 год. на привокзальній площі смт Рикове  відбудеться День Вишиванки. Одягни вишиванку та підтримай акцію «Генічеськ вишиваний».День вишиванки – свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу, а також об’єднати українців. Основна мета заходу – це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом. Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою Ми спілкуємося, віросповідань  чи політичних поглядів. Пропонуємо приєднатися до акції усіх небайдужих жителів Партизанської селищної ради, одягнути у цей день вишиванку та зробити наймасовіше, спільне фото. З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.