ОГОЛОШЕННЯ

Шановні мешканці Партизанської селищної ради! 18 червня  2019 року о 9:00 в актовій залі Партизанської  ЗОШ. Відбудеться конкурс «Моя щаслива громада»! Організатором виступає виконавчий комітет Партизанської селищної ради. Під час конкурсу Ви матимете можливість ознайомитися з роликами – презентаціями. У яких учасники конкурсу різнобічно висвітлять можливості об’єднаної територіальної громади (як Вони бачать себе в ОТГ, що потрібно зробити для створення ОТГ). Поважне журі визначить переможця, який отримає винагороду у сумі  5000 грн. 19 червня 2019 року усі бажаючі зможуть переглянути ролики – презентації учасників на сторінці радіо «Говорить Рикове» у Фейсбук. З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.