Привітання

Сердечно вітаємо всіх молодих громадян з Днем молоді!Молодість - це пора пошуку і час надій. Саме зараз Вам властиве почуття впевненості у власних силах, здатне допомогти в досягненні успіхів у різних областях - спорті, політиці, бізнесі. Україна стрімко розвивається, і її подальша доля безпосередньо залежить від того, наскільки Ви будете здатні мобілізувати свої духовні і фізичні сили на благо України в цілому. Бажаємо залишатися молодими протягом усього свого шляху, адже молодість не залежить від віку - вона живе в душі, тієї, що не перестає літати і будувати плани і виконувати задумане, всупереч усім труднощам!  Ми чекаємо від вас нових ідей і нестандартних рішень, які сприяють зростанню рівня життя. Миру, добра і щастя. Зі святом! З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.