ЗАПРОШЕННЯ

Шановні мешканці та гості селища смт Рикове!Запрошуємо Вас на святкування Дня селища, яке відбудеться 19 жовтня 2019 року о 08.00 год. на привокзальній площі.На вас чекає ярмарка, смаколики та частування страви, виставка творчих робіт. Малеча теж не нудьгуватиме, на них чекатимуть конкурси, батути, гірки та електромобілі. О 15.00 год. в актовій залі Партизанської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбудеться святковий концерт за участю поетеси, співачки, волонтерки – Любові Чернецької, ансамблю "Елькен", творчих колективів та місцевих талантів Риківської школи естетичного виховання. Беріть з собою хороший настрій, посмішки та приходьте  на родинне свято. З повагою виконавчий комітет Партизанської селищної ради.