Привітання

В останній день вересня Україна відзначає день усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії У цей важливий день вітаємо родини  Рижової Наталі Олександрівни та  Новосельцевої Світлани Іванівни, саме вони стали опікунами  дітей-сиріт, та в подальшому  стали однією родиною. Від усієї душі зичимо Вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра і радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай завжди панують у Ваших домівках мир, злагода, віра у майбутнє та любов. Доброта і любов – головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти – це наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину. Особливо про дітей, які залишилися без батьківської опіки. Виконавчий комітет Партизанської селищної ради висловлює Вам свою вдячність та подяку.