Привітання

Дорогі вчителі! Прийміть щирі вітання з професійним святом з Днем вчителя! Немає завдання більш благородного, ніж давати людям знання, готувати їх до життя в суспільстві. Адже найкраща професія на землі, найвідповідальніша і сама необхідна для суспільства - Вчитель. Всім, що становить самі основи цивілізації, людство зобов'язане людям, які непросто володіють знаннями, але можуть донести ці знання до своїх учнів. У цей святковий день від усього серця бажаємо Вам бути такими ж милими, добрими, даруйте всім свої посмішки і позитивний настрій і ведіть своїх учнів до нових незвіданих далей, високих вершин Миру і Добра! Доброго Вам здоров'я, сімейного благополуччя, щастя та успіхів у всіх справах і починаннях! З повагою виконавчий комітет Партизанської селищної ради.