ПОДЯКА

Дякуємо тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті селища, зокрема, тим, хто допомагав у підготовці до святкування 19 жовтня Дня селища. Висловлюємо велику вдячність та щирі слова подяки за надану фінансову допомогу нашим спонсорам:Азмєєву Г. С., Азмєєву Д. С., Волику Ю. В., Горбачову О. О., Дячуку А. С., Козику О. Г.,  Сорокі Н. В., Азмєєвій З. Б., Османовій В. Р., Куталовій О. О., Гладковій В. В., Фурмановій Л. В. Мемедінову М. В., Письменому С. А. кримсько-татарському меджлісу та турецькій громаді. Також велика подяка  за надану  продукцію на ярмарку: ТОВ «Дніпро», Новицькому М. М., Азмєєву Д. Е., Меметовій Ш. Ш. Дякуємо Шевчук О. А., Капраловій А. О. за виставку  своїх робіт. Велика подяка колективам, які  створили нам святковий настрій, а саме ансамблю «Елькен» с. Щасливцеве, вокальному  ансамблю Риківської  школи естетичного  виховання - керівник Ольга  Палагнюк, хореографічному ансамблю «Еміне» - керівник Сусанна Ізмаїлова, ансамблю скрипалів «Гонджеір» та  ведучим : Катерині  Карпачовій та Ельвіні Ісаєвій. Хай щастя завжди супроводить Вас, Людська повага й шана не минають, А вашу мрію й працю повсякчас. Лиш визнання вінчають! Хай вам всім Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла! З повагою виконавчий комітет Партизанської селищної ради.