ВШАНУЄМО ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛИХ

Сьогодні вся Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні - людей, які повстали проти несправедливості на захист ідеалів демократії, громадянських прав і свобод, європейського майбутнього нашої  країни. Вони були звичайними людьми - науковцями, програмістами, митцями, студентами, вчителями, підприємцями... І всі вони віддали найдорожче - життя, аби ми могли жити у новій, вільній та демократичній державі Нехай кожен з нас торкнеться пам’яттю цього священного вогню-частинки вічного.  А світло цієї свічки хай буде даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою. Вони повинні жити в нашій пам’яті! Вічна  пам’ять! Виконавчий комітет Партизанської селищної ради.