Голова Генічеської районної державної адміністрації Андрій Онищенко. Інформує

?? Коли по всій країні оголошено надзвичайну ситуацію, головне, що ми зараз можемо зробити усі разом – залишатись вдома.
??Я закликаю вас, будьте відповідальними та свідомими! Не наражайте на небезпеку себе, своїх рідних, друзів та оточуючих.
??Карантин – не час для прогулянок та пікніків!
??Порушників режиму карантину суворо каратимуть??
??Адміністративна відповідальність
????Штраф від 17 000 грн до 34 000 грн - для осіб, які можуть бути інфіковані COVID-19 та самовільно залишили місця обсервації (карантину). Для посадових осіб штраф складає від 34 000 грн до 170 000 грн.
??Кримінальна відповідальність
???? Порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням, а також масовим неінфекційним захворюванням (отруєнням) і боротьби з ними, якщо такі дії спричинили або завідомо могли спричинити поширення цих захворювань, карається штрафом від 17 000 грн до 51 000 грн, або арештом на строк до
6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років, або позбавленням волі на строк до 3 років.
З повагою голова Генічеської районної державної адміністрації Андрій Онищенко!