Звернення

Шановні мешканці Партизанської селищної ради! Безумовно, ви всі вже отримали багато інформації щодо пандемії коронавірусу в світі та, зокрема, в Україні. Ситуація, з якою зіткнулося людство, несе загрозу не тільки життю та здоров’ю людей, але й економічному стану як окремих громадян, так і цілих країн. Тому – саме від наших спільних та злагоджених дій залежить наскільки швидко та ефективно ми зможемо витримати карантинні заходи, забезпечити своєчасне виявлення, обсервацію або лікування. Завдання громадян – дотримуватися карантинних заходів та правил особистої гігієни регулярно обробляйте руки спиртовмісним засобом або ретельно мийте їх з милом; тримайтеся на відстані не менше одного метра від людей, які кашляють або чхають; по можливості, не чіпайте руками очі, ніс та рот; дотримуйтесь правил респіраторної гігієни: прикривайте рот або ніс згином ліктя або серветкою при кашлі та чханні. Використану серветку потрібно одразу ж викинути. При підвищенні температури, появі кашлю та утрудненні дихання не відкладайте звернення за медичною допомогою за номером телефону – 103, або до свого сімейного лікаря. Ця хвороба є досить важкою та має здатність швидко розповсюджуватись. Головне зараз – КАРАНТИН. Карантинні заходи дозволять розірвати ланцюг захворюваності та недопустити розповсюдження вірусу.Та перш за все, зберігайте спокій та дотримуйтесь простих рекомендацій і особистої гігієни, аби убезпечити себе та рідних від вірусних інфекцій. Бережімо себе! Будьте здорові та самовідповідальні! З повагою, Виконавчий комітет Партизанської селищної ради.