ОГОЛОШЕННЯ

Шановні мешканці Партизанської селищної ради, звертаємо Вашу увагу! Згідно протоколу комісії ТЕБ і НС 16 квітня 2020 року № 15 Генічеської РДА з метою запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 на території селищної ради  з 20 квітня по 3 травня відвідання мешканцями кладовищ та проведення поминальних відправ забороняється. Дозволяється проводити тільки обряд поховання за умови дотримання правил карантину. "Ці міри прийняті виключно з точки зору безпеки наших громадян. Поминальна неділя буде в межах карантину" - зазначив селищний  голова Олександр Галицький. Нагадуємо, за порушення правил і норм карантину передбачено штраф у розмірі від 17 до 30 тисяч гривень. Подбайте про безпеку свою та своїх близьких. З повагою, Виконавчий комітет Партизанської селищної ради.