Привітання

Прийміть сердечні вітання  зі   Світлим Христовим Воскресінням! Великдень – найдобріше та найсвітліше свято. Воно приходить до нас разом зі справжньою весною, символізуючи оновлення та відродження. Хочеться, щоб усе людство цінувало той величний подвиг Спасителя, який Він здійснив для перемоги життя над смертю, тріумфу добра над злом, світла над пітьмою, віри - над безнадією. Нехай Світло Воскресіння Христового  надає нам  силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день! У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» бажаємо, нехай Господь не оминає своєю милістю жодну  родину,  дає всім нам сили і терпіння. У день світлого Свята Христового Воскресіння від усього серця бажаємо Вам  і Вашим сім’ям Божої благодаті, добробуту, здоров’я, злагоди і миру. Христос Воскрес! Воістину Воскрес! З повагою, Виконавчий комітет Партизанської селищної ради.