Вшановуємо пам'ять

Сьогодні, 15 травня 2020 року, виповнюється 5 років як перестало битися серце Дуриби Ярослава із села Догмарівка. Цього дня він загинув, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України на передовому блок-посту під смт Станиця Луганська. Вшанувати пам’ять захисника України прийшли: селищний голова Партизанської селищної ради Галицький Олександр, секретар Партизанської селищної ради Тиць Тетяна, члени виконавчого комітету Партизанської селищної ради,заступник голови районної державної адміністрації Бекірова Гульнара, заступник директора виробничо–комерційної фірми «Аріс» Гумницький Сергій, військовий комісар Генічеського районного військового комісаріату Манулік Сергій, волонтери - Гапченко Валерій та Доган Василь, представники садочка «Оленка» та Догмарівської бібліотеки. Протоієреєм Миколою Палагнюком було проведено молебень за загиблим Ярославом. Вони щирим і добрим словом згадали загиблого учасника АТО, вшанували його світлу пам'ять хвилиною мовчання та поклали квіти на могилу. Виконком Партизанської селищної ради висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблого, розділяємо гірку втрату,  відчуваємо біль серця. Вічна пам’ять.