Зі святом Святої Трійці

Щиро вітаємо усіх з наступаючим величним християнським святом - Днем Святої Трійці! У народі ці дні називають Зеленими святами, оскільки зеленими гілками і квітами на Трійцю прикрашають подвір'я, оселі і всі прибудови, у церквах освячують зілля. Зелені свята відкривають ворота літу, знаменують відродження природи, розквіт життєвих сил та вселяють надію на краще майбутнє. «Трійця, - казали в давнину, - трьома святами багата: квітами, травами і рум'яним літом». У свято Трійці від чистого серця бажаємо мирного, доброго, щасливого життя, в якому не буде ні бід, ні смутку. Нехай Ваша дорога буде встелена квітами радості, нехай на Вашому шляху розпускаються гілки надій, нехай Пресвята Трійця пошле світло благодаті і щирої любові для Вас і Ваших близьких. З повагою. Виконавчий комітет Партизанської селищної ради.