«Команда Андрія Гордєєва. Орієнтуємося на результат».

У Херсонському КЗ «Ювілейний», 28 березня, під гаслом «Команда Андрія Гордєєва. Орієнтуємося на результат» публічно звітував про результати роботи в 2017 році голова обласної державної адміністрації Гордєєв А. А. На заході були присутні представники з усіх районів Херсонщини, учасники бойових дій у зоні АТО, громадські активісти, журналісти місцевих і всеукраїнських ЗМІ. Зокрема була присутня делегація Риківської селищної ради, а саме: голова селищної ради Галицький О.А., секретар селищної ради Тиць Т.І., керівник пункту охорони правопорядку Циба Ю.А.

Керівник області відзначив, що на Херсонщині розпочали втілювати Урядову програму «Доступні ліки» та обласну програму «Електронна медицина». Створено сучасний реабілітаційний центр з надання медичної, фізичної та високоспеціалізованої реабілітаційної допомоги учасникам АТО, членам їх родин на базі обласної лікарні відновного лікування.

Задля зменшення міграції молоді до інших областей України та розв’язання проблеми дефіциту кадрів на селі діє програма «Розвиток людського капіталу Херсонщини», завдяки якої абітурієнти із сільської місцевості, які планують і надалі працювати за місцем проживання,  можуть здобути вищу освіту за рахунок обласного та місцевих бюджетів. Програмою можуть скористуватися соціально незахищені верстви населення, а також демобілізовані військовослужбовці з зони АТО, переселенці з Криму та Донбасу .

Піклуючись про здоров’я підростаючого покоління Херсонщини, у 2017-му році, Андрій Гордєєв реалізував масштабні обласні змагання «Шкіряний м’яч», в якому взяли участь понад 7,5 тис. юних футболістів. За минулий рік збудовано 11 полів зі штучним покриттям для міні-футболу та ще 16 заплановано на цей рік. Розпочато роботи, у 2017 році, зі створення обласного будинку футболу – найкращий на півдні України!