День Незалежності у Риковому

Напередодні найголовнішого свята країни, Дня Незалежності України, а саме у День Прапора, 23 серпня, о 9.00 год.  у Риковому підняли державний стяг. Ця почесна місія була доручена учаснику бойових дій Олександру Миколайовичу Сорокі. Після панахиди за загиблими делегація Партизанської  селищної ради на чолі з головою селищної ради Олександром Анатолійовичем Галицьким відвідала могили Ярослава Васильовича Дуриби у Догмарівці та Юрія Сергійовича  Сметаніна у Гайовому, віддавши пошану пам’яті героїв.

Далі були більш святкові заходи. Наприклад, на спортивному майданчику смт. Рикове відбувся виступ конно – спортивної школи ЧСП з Новогригорівки.

24 серпня почалось з ярмарки, на якій свою продукції представили ВАТ «Дніпро», Генічеський хлібозавод (підрозділ ВАТ «Дніпро»), АФ ім. Шевченка, Риківський елеватор та інші місцеві сільгоспвиробники.

Далі були музичні вітання і конкурси. Українці, турки-месхетинці, кримські татари виступали у своїх національних костюмах. Рукодільниці Партизанської селищної ради виставляли свої вироби.

Об 11.00 год. розпочалась спартакіада за участю місцевої команди «Таврія» - учні Партизанської ЗОШ І-ІІІ ст., команди «Експрес» - працівники Придніпровської залізниці, команди «Арта» - військовослужбовці с. Москаленка, команди «Оболонь» - збірна мешканців селища Партизани, команди «Берлога» - випускники 9,11 класів та учні Догмарівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Святковий концерт розпочався о 15.00 год. в актовій залі  Партизанської  ЗОШ І-ІІІ ступенів з привітання А.О. Євстратова та селищної голови О.А. Галицького з Днем Незалежності України. Потім виступила учасниця передачі «Х-Фактор» Янна Доннелі та вихованці місцевої школи естетичного виховання .

Кращі представники громади та спонсори були нагороджені.

Вміють риківці працювати, вміють і відпочивати.