ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ

Щиросердно вітаємо  з Днем Гідності та Свободи! Сьогодні вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Із нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаємо учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках краян, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави. Хай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас! З повагою Виконавчий комітет Партизанської селищної ради.