16 травня, у селі Догмарівка протоієрей Микола Палагнюк провів молебень за загиблим  у зоні проведення антитерористичної операції Дурибою Ярославом Васильовичем

Вшановували пам’ять бійця члени виконавчого комітету Партизанської селищної ради на чолі з селищним головою Галицьким Олександром Анатолійовичем та односельчани.Загинув Ярослав Васильович 15 травня 2015 року у бою на передовому блок-посту під смт Станиця Луганська. Під час обстрілу ворожа куля АКМ влучила захиснику між пластинами бронежилету. Вдома залишилась дружина та двоє дітей. Указом Президента України № 473/2015 від 13 серпня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Вічна пам’ять та низький уклін Героєві України.