Урочисте відкриття місцевої пожежної охорони.

24 серпня у день святкування 27-ї річниці Незалежності України у нашому селищі відбулося урочисте відкриття місцевої пожежної охорони. У заході взяли участь начальник Головного управління ДСНС області Сергій Чорний, голова Генічеського райдержадміністрації Олександр Воробйов, заступник районної ради Віктор Крайовий, голова селищної ради Олександр Галицький та місцева громада. Всі вони привітали присутніх із державним святом, побажали процвітання і миру нашій державі та всім громадянам, підкреслили важливість сьогоднішнього моменту у житті селища – функціонування місцевої пожежної охорони. Відтепер новостворена пожежна команда  надаватиме допомогу під час надзвичайних подій та ліквідовуватиме пожежі на території селищної ради.   Пожежникі  пройшли навчання на базі Херсонського Навчально-методичного центру обласної ДСНС. Відкриття місцевої пожежної охорони стало можливим завдяки тісній співпраці керівництва Головного управління ДСНС України у Херсонській області та органів влади. Тож у випадку надзвичайної ситуації звертайтесь у місцеву пожежну охорону за адресою: смт Рикове, вулиця Державного Прапора, 91  за номером мобільного телефону 097-186-79-08.