Дорогі ветерани! Сердечно вітаємо вас із Днем Перемоги над фашизмом у Другій  світовій війні!

У цей славний день ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з фашистськими загарбниками. Свята пам’ять, про священний подвиг, залишається з нами, як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, а водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Батьківщини. Тому для нас, нащадків і спадкоємців Героїв, найвищим законом буття є вірність їх священній справі і нетлінній пам’яті, довічна синівська шана і повага.  Цього дня ми схиляємося у доземному поклоні перед нині живими, усіма тими, хто проніс через лихоліття війни любов до Батьківщини і бажання бачити її заможною та квітучою. Це вашим потом та кров’ю щедро зрошена наша батьківська земля, як у роки воєнного лихоліття, так і у важкі дні відбудови нашого рідного краю. Щиро бажаємо вам, дорогі ветерани, міцного здоров’я та довголіття. Зі святом вас, із Днем Перемоги! З повагою Партизанський виконавчий комітет.