У четвер, 23 серпня, жителі та гості селища Рикове, святкували День державного прапора України.

Святковий концерт з флеш-мобом підготували вчителі та вихованці Партизанської ЗОШ І-ІІІ ступенів. З привітальним словом та побажанням миру і злагоди, звернувся до присутніх селищний голова Партизанської селищної ради Галицький Олександр Анатолійович. Український прапор це символ незламності духу українського народу та волі до перемоги. Від імені партизанського виконавчого комітету прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та побажання успіхів, натхнення, творчих здобутків  та усяких гараздів на благо нашої рідної неньки – України. З повагою Партизанський виконавчий комітет.