Дата створення: 08:53 15.09.2019

Сьогодні, 15.09.2019 року, свій День народження відзначає- Дятлова Світлана Анатоліївна, депутат Партизанської селищної ради. Вітаємо  Вас з цим прекрасним святом, Вашим днем народженням! Бажаємо Вам щирих усмішок, благополуччя в родині, побільше здоров’я, радості, успіхів у всіх Ваших починаннях, краси душі і сяйва в очах, хай Вас люблять і Ви будете кохані завжди. Радійте кожному дню, зачаровуйте своєю красою, досягайте неможливого, живіть, творить і перемагате! Завжди! З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 08:00 11.09.2019

Сьогодні, 11 вересня 2019 року, свій День народження відзначає – Люманов Умер Абкерімович, депутат Партизанської селищної ради. Вітаючи Вас з цим чудовим святом, зичемо Вам здійснення всіх планів та задумів! Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами і корисними справами! З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 08:05 09.09.2019

Сьогодні, 09 вересня 2019 року, свій День народження відзначає – Кондрашина Ганна Олександрівна, депутат Партизанської селищної ради. Найголовніше в житті кожного з нас – здоров'я, тож ми бажаємо, щоб Ви і Ваші рідні завжди були здорові. Решта все додасться, адже воно залежить тільки від Вас. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів! З повагою, виконавий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 08:00 09.09.2019

Сьогодні, 09 вересня 2019 року, свій День народження відзначає - Іващенко Тетяна Вікторівна, депутат Партизанської селищної ради. Вітаємо Вас з цим чудовим світлим днем! Бажаємо, щоб життя було по вінця наповнене щастям і любов'ю. Нехай щодень здійснюються найзаповітніші Ваші мрії, а душу завжди зігріває радість від яскравих моментів і позитивних вражень. Нехай Ваші очі повсякчас палають яскравими іскорками щастя й любові, а над головою завжди світить яскраве сонечко й буде чистим небо. З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 08:59 08.09.2019

10.09.2019 року о 10.00 год. в сесійній залі Партизанської селищної ради  відбудеться засідання депутатів Партизанської  селищної ради  за адресою: смт Рикове, вул. Центральна , 28.

Дата створення: 08:18 06.09.2019

Сьогодні, 06 вересня 2019 року, свій День народження відзначає Саликіна Наталя Іванівна.Щиро вітаємо Вас зі святом. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щедрого людського щастя, родинного затишку й достатку. Хай ладиться скрізь: На роботі й в родині, Щоб радісний настрій у серці не гас, Все тепле і гарне, що треба людині, Нехай неодмінно приходить до Вас! Хай щастя наповнить. І ллється рікою, Хай горе обходить завжди стороною, Хай доля дарує  Вам довгі літа, А в серці завжди хай живе доброта! З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 08:05 04.09.2019

Сьогодні, 4 вересня 2019 року, свій День народження відзначає - Сідоренко Лідія Федорівна, генеральний директор  ТОВ «Агрофірми ім. Шевченка». Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів! З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Вшануємо пам'ять

Дата створення: 11:38 29.08.2019

29 серпня 2019 року вся Україна відзначає День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Вічна пам’ять загиблим.

Дата створення: 14:30 28.08.2019

30 серпня 2019 року у м. Генічеськ відбудеться фестиваль націона­льних культур «Таврійська родина».На Вас чекає різноманітна програма фестивалю:16:00- 20:00 виставка-продаж виробів народної творчості, робіт декоративно-ужиткового мистецтва та художників-аматорів, майстер-класи; 16:30-17:00 формування колони біля Генічеського районного військового комі­саріату,  пр. Миру,71; 17:00-17:30 урочиста хода «Дружна Таврійська родина» від Генічеського рай­онного військового комісаріату до головної сцени на площі Відродження; 17:30-22:30 гала-концерт за участю творчих колективів з різних областей Укра­їни на площі Відродження; 17:30-21:00 робота алеї національних кухонь; 22:30-23:00 виконання Гімну України всіма учасниками фестивалю, «спільне велике селфі», святковий салют. З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради

Дата створення: 08:00 28.08.2019

29.08.2019 року о 14.00 год. в сесійній залі Партизанської селищної ради  відбудеться засідання виконавчого комітету  Партизанської  селищної ради  за адресою: смт Рикове, вул. Центральна, 28.