Привітанння

Дата створення: 08:04 09.03.2019

Сьгодні, 9 березня, свій день народженння святкує головний бугалтер Партизанської селищної ради Петрова Валентина Анатоліївна. Шановна Валентина Анатоліївна, прийміть наші найщиріші привітання з днем народження! Хай у вашім домі завжди панують спокій, затишок і гармонія. Бажаємо бути щасливою, радіти життю, дивуватися, насолоджуватися кожною хвилиною, мріяти, завжди мати вірних, надійних друзів і, головне, любити і бути коханою. І нехай на Вашому обличчі завжди сяє посмішка! Залишайся завжди такою ж молодою, світлою, доброю, веселою і усміхненою! З повагою, Партизанський виконавчий комітет.

Дата створення: 10:24 07.03.2019

Шановні  жінки! Щиро і сердечно вітаємо Вас з чудовим святом весни і любові, ніжності і краси. Зичимо Вам людської шани, щасливої долі, добра, здоров’я, шаленого кохання благополуччя, затишку і достатку у Вашому домі.  Хай цей день буде сповнений радості і чудес, нехай принесе приємні несподіванки, душевний комфорт та гармонію. Зі святом весни, Вас! З повагою Партизанський виконавчий комітет!

Дата створення: 15:04 06.03.2019

06.03.2019 року о 13.00 год. в сесійній залі Партизанської селищної ради  відбудеться засідання депутатів Партизанської  селищної ради  за адресою: смт Рикове, вул. Центральна , 28.

Привітанння

Дата створення: 08:14 06.03.2019

Сьогодні, 6 березня, святкує свій день народження депутат Партизанської селищної ради Джаврієв Камолжан Айдинович. Шановний Камолжан Айдинович, прийміть наші найщиріші привітання  з днем народження! Бажаємо з радістю та посмішкою зустрічати кожен день, обов’язково досягати всього, чого бажає Ваше серце. Нехай у діяльності завжди буде море гідних ідей та перспектив, нехай у житті завжди на Вас чекає безліч радощів, приємних зустрічей та цікавих подій. З повагою, Партизанський виконавчий комітет.

Дата створення: 08:50 28.02.2019

28 лютого 2019 року о 15:00 год. в актовій залі Партизанської ЗОШ І-ІІІ ст. відбудеться  зустріч з заступниками голови Міллій Меджлісу кримськотатарського народу Ахтемом Чійгозом та Ільмі Умеровим. З повагою Партизанський виконавчий комітет

Дата створення: 11:50 27.02.2019

28.02.2019 року о 13.00 год. в сесійній залі Партизанської селищної ради  відбудеться засідання виконавчого комітету  Партизанської  селищної ради  за дресою: смт Рикове, вул. Центральна , 28.

Дата створення: 10:56 13.02.2019

При пожежі телефонувати на номер - 101, або на мобільний телефон місцевої пожежної охорони Партизанської селищної ради   - 097-186-79-08

Дата створення: 14:35 11.02.2019

Сьогодні свій День народження відзначає Мизько Віктор Іванович – член виконавчого комітету Партизанської селищної ради. Дозвольте привітати Вас з цим святом. Побажати Вам любові і ніжності близьких Вам людей, самого неймовірного щастя і довголіття. Нехай здійсниться Ваша найзаповітніша мрія, здоров’я в сім’ї, серця, сповненого любові, очей, що світяться від щастя, найяскравіших емоцій, щоб мрії збувалися, задумане здійснювалось і на Вашому шляху зустрічалися найцікавіші люди. Нехай поруч завжди будуть ті, хто любить Вас і цінують, і нехай всі побажання, які ви отримаєте в цей день народження, будуть почуті долею і повернуться до Вас щастям і радістю. З повагою Партизанський виконавчий комітет.

Дата створення: 11:31 08.02.2019

12 лютого 2019 року о 09.00 год. в приміщенні Партизанської селищної ради відбудеться зустріч з представниками Державної фіскальної служби, щодо подання декларацій про отриманні  доходи з земельного паю.  Просимо власників, які самостійно обробляють земельну ділянку (пай) бути обов’язково присутніми. Виконком Партизанської селищної ради

Дата створення: 09:31 07.02.2019

07.02.2019 року о 14.00 год. в сесійній залі Партизанської селищної ради  відбудеться засідання виконавчого комітету  Партизанської  селищної ради  за дресою: смт Рикове, вул. Центральна , 28.