Дата створення: 09:07 27.12.2019

Сьогодні, 27.12.2019 року, свій День народження відзначає Петров Володимир Вікторович, робітник по благоустрою. Вітаємо Вас зі святом! Бажаю Вам міцного здоров’я, щоб Ви завжди раділи новому дню і ніколи не шкодували про минуле, щоб щастя і радість були вірними друзями, щоб любов була взаємною і яскравою! Нехай у всіх починаннях Вас супроводжують успіх і удача, а  близькі люди дарують лише посмішки! З повагою виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

ЗАПРОШЕННЯ

Дата створення: 12:25 20.12.2019

Шановні дітлахи, мешканці та гості селища! 21 грудня 2019 року о 10.00 годині запрошуємо Вас на привокзальну площу смт Рикове на урочисте   відкриття Новорічної ялинки.  На Вас  чекає розважальна програма та  солодкі подарунки. З повагою виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 10:44 20.12.2019

24.12.2019 року о 14.00 год. в сесійній залі Партизанської селищної ради  відбудеться засідання депутатів Партизанської  селищної ради  за адресою: смт Рикове, вул. Центральна , 28.

Дата створення: 10:43 20.12.2019

23.12.2019 року о 13.00 год. в сесійній залі Партизанської селищної ради  відбудеться засідання виконавчого комітету  Партизанської  селищної ради  за адресою: смт Рикове, вул. Центральна, 28.

Дата створення: 08:22 19.12.2019

Сьогодні, 19.12.2019 року, свій День народження відзначає Джаврієв Равшан Мірапітдінович, член виконавчого комітету. Вітаємо з днем народження. Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, постійного благополуччя, доброго настрою та великих сил. Нехай у Вашому житті завжди сяє сонце радості та щастя, нехай поруч будуть підтримка рідних та повага друзів, нехай ніколи Вас не покине впевненість та бадьорість. З повагою виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 11:22 12.12.2019

Сьогодні, 12.12.2019 року, свій День народження відзначає Ісаєв Абляміт Камалович, член виконавчого комітету Партизанської селищної ради. Прийміть наші поздоровлення з Днем народження і самі ліпші побажання! Хай у Вас буде дуже багато доброго, веселого і щасливого в житті! Хай Ваша хата буде наповнена сміхом, приязню і добром! Хай буде багато друзів у Вашій оселі, поряд здорові і щасливі рідні і близькі, а в серці живе радість і натхнення! Мудрість і терпіння допомагають долати життєві перешкоди, а на шляху зустрічаються добросердечні і доброзичливі люди! З повагою виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 08:45 10.12.2019

Сьогодні, 10.12.2019 року, свій День народження відзначає Жевненко Тетяна Анатоліївна, депутат Партизанської селищної ради. Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята. Нехай доля допомагає розставляти все по своїх місцях, нехай життя завжди радує новими можливостями і доброю удачею. Бажаємо Вам міцного здоров'я і міцної дружби, взаємного кохання і взаємної симпатії, великих успіхів і великого щастя. Нехай все Ваше життя буде суцільним святом! З повагою виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 08:18 09.12.2019

Сьогодні, 09.12.2019 року, свій День народження відзначає директор Догмарівської ЗОШ Широка-Кобець Світлана Валентинівна. Вітаємо Вас зі святом. Бажаємо Вам натхнення та щастя, любові та гармонії, добробуту та вдачі. Нехай учні поважають Вас та радують своїми досягненнями, нехай рідні дарують Вам душевне тепло та свою любов. Будьте здорові, неперевершені своєю красотою та своїми талантами. З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради

Дата створення: 09:47 06.12.2019

Вітаємо громаду, депутатський корпус, членів виконавчого комітету, посадовців з Днем місцевого самоврядування. Усім причетним до цього свята, хочеться подякувати за важку працю та побажати міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра. Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот. З повагою виконавчий комітет Партизанської селищної ради

Дата створення: 09:21 06.12.2019

Вітаємо всіх чоловіків з Днем захисника Вітчизни і від чистого серця бажаємо Вам зберігати спокій і впевненість у будь-якій життєвій ситуації, здійснювати гарні і добрі вчинки, берегти і міцно любити своїх рідних, піклуватися про майбутнє і з успіхом досягати великих висот. З повагою виконавчий комітет Партизанської селищної ради.