Дата створення: 09:44 30.11.2017

12.12.2017 року о 10.00 годині в актовій залі Партизанської селищної ради відбудеться громадське слухання проекту містобудівної документації «Генеральний план смт Партизани Генічеського району Херсонської області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту  та план зонування селища» Партизанський виконавчий комітет

ПРИВІТАННЯ

Дата створення: 22:51 20.11.2017

21 листопада святкує свій ювілейний день народження – Коншина Надія Володимирівна! Щиро вітаємо Вас зі святом. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щедрого людського щастя, родинного затишку й достатку. Хай ладиться скрізь: На роботі й в родині, Щоб радісний настрій у серці не гас, Все тепле і гарне, Що треба людині, Нехай неодмінно приходить до Вас! Хай щастя наповнить. І ллється рікою, Хай горе обходить завжди стороною, Хай доля дарує  Вам довгі літа, А в серці завжди хай живе доброта!

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Дата створення: 14:18 18.11.2017

Шановні працівники сільського господарства! Щіро вітаємо Вас з нагоди свята - Дня працівника сільського господарства! Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Велика подяка Вам за любов до землі, терпіння і витримку. Щастя, злагоди в кожну домівку. Хай щедра осінь обдарує Вас своїми плодами, принесе в кожну родину мир і спокій, достаток і велике людське щастя. Нехай усі дні вашого життя завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними.Зі святом!!!

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ

Дата створення: 12:10 16.11.2017

22.11.2017 року о 16.00 год. з нагоди Дня Гідності та Свободи України в актовій залі Партизанської ЗОШ і-ІІІ ст. відбудеться святковий концерт за участю школи естетичного виховання. Запрошуємо на свято мешканців та гостів селища.

Богослужіння в Димитріївському храмі-часовні с. Догмарівка

Дата створення: 09:48 10.11.2017

Вже чотири роки поспіль, починаючи з  2014 року, в храмі – часовні, який відкритий та освячений на честь Святого Великомученика Димитрія Солунського, відбувається святкове богослужіння. Саме цей день, 8 листопада 2017 року, завдяки ініціативі генерального директора ТОВ «Агрофірми ім. Шевченка» Сидоренко Лідії Федорівні, яка є засновником будівництва часовні, зібралося багато людей, починаючи від малого до старого. Святкове  богослужіння  звершив Архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет в співслужінні духовенства: благочинний Генічеського району протоієрей Іоан Щербан, благочинний Іванівського району протоієрей Василь Палагнюк, настоятель часовні протоієрей Микола Палагнюк та протоієрей  Сергій Заторський смт Сиваський. На  богослужінні молилися керівництво ТОВ «Агрофірми ім.  Шевченко»,  селищний голова О. А.Галицький, жителі та  гості  села.  Під  час  богослужіння була піднесена молитва за  мир в Україні.Після святкового богослужіння багато людей залишилося помолитися та поставити свічки, усіх чекало пригощення.

ДЕНЬ СЕЛИЩА

Дата створення: 14:07 31.10.2017

21 жовтня 2017 року у смт. Рикове відбулося справжнє свято «День селища» з привітаннями, подарунками, різноманітними атракціонами, пригощаннями та, звичайно святковим концертом. А розпочався святковий концерт  о 9.00 годині в актовому залі Партизанської ЗОШ І – ІІІ ступенів з чудового виступу 8-го гарнізонного будинок офіцерів м. Бєлгород-Дніпровський, своїм  дзвінкоголосим співом  вражав  вокально – інструментальний  ансамбль «Аккерманці» під керівництвом заслуженого працівника культури України Цуркана В.І., а запальні танці представив  народний ансамбль танців «Бессарабські сувеніри» під керівництвом заслуженого працівника культури України Мікуліна І. І.

ДЕНЬ СЕЛИЩА

Дата створення: 16:47 13.10.2017

Партизанська селищна рада 21 жовтня 2017 року запрошує мешкаців та гостів  на День Селища!   Концертна програма:  11.00 год  - Святковий концерт за участю Генічеського районного будинку культури та учнів школи естетичного виховання, виставка декоративно-прикладного мистецтва відбудуться в актовій залі Партизанської ЗОШ. 12.30 - Розважальні заходи з частуванням національними стравами, конкурс - "Найсмачніша страва" та спортивні змагання відбудуться на Привокзальній площі.                З повагою Партизанський виконавчий комітет

День захисника Вітчизни

Дата створення: 14:22 13.10.2017

Щиро вітаємо Вас чоловіки із Днем захисника Вітчизни із святом Покрови Пресвятої Богородиці світлим і радісним днем! Бажаємо Вам міцного здоров’я великого родинного щастя, благополуччя, миру та взаєморозуміння, злагоди та добробуту.                  Партизанський виконавчий комітет

День Незалежності у Риковому

Дата створення: 16:21 18.09.2017

Напередодні найголовнішого свята країни, Дня Незалежності України, а саме у День Прапора, 23 серпня, о 9.00 год.  у Риковому підняли державний стяг. Ця почесна місія була доручена учаснику бойових дій Олександру Миколайовичу Сорокі. Після панахиди за загиблими делегація Партизанської  селищної ради на чолі з головою селищної ради Олександром Анатолійовичем Галицьким відвідала могили Ярослава Васильовича Дуриби у Догмарівці та Юрія Сергійовича  Сметаніна у Гайовому, віддавши пошану пам’яті героїв.