Дата створення: 13:54 04.06.2019

Шановні мешканці! 7 - 8 червня 2019 року о 08.30 год. на площі ринку, смт Рикове, на Вас чекає безкоштовне  флюорографічне обстеження з  відповідним медичним персоналом. Метою флюорографії є раннє діагностування туберкульозу, запалення легенів і онкологічних захворювань у грудній клітці. Тому не будьте байдужу до свого власного здоров’я, тим паче, до здоров’я оточуючих. Прийдіть та зробіть медичне обстеження. З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

ПОДЯКА

Дата створення: 10:22 04.06.2019

Дуже приємно, що в наш нелегкий час, існують такі люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. В народі говорять, що добра людина – це щаслива людина, і доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає. Виконавчий комітет Партизанської селищної ради висловлює щирі слова подяки благодійникам: Лазаруку  Григорію Петровичу,  Дячук    Людмилі  Миколаївні, Дячуку   Андрію  Сергійовичу, Азмеєву  Ганію  Серверовичу, Кіценко  Валентину  Борисовичу,   за надану фінансову допомогу в організації і проведенні дитячого свята «День  захисту  дітей», а  також  дякуємо за  чудове  свято  - Богдану Казнавецькому  та  його  команді “Best party”. З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради..

Дата створення: 08:29 31.05.2019

Сьогодні, 31 травня 2019 року, свій ювілей, відзначає - Сметаніна Ніна Олександрівна. Шановна Ніна Олександрівна, щиро вітаємо Вас з Днем Народження! Бажаємо  всіх земних благ, якими Всевишній може нагородити жінку,  здоров’я Вам і краси, щастя і радості, достатку та міцного здоров’я Вам і всім рідним та  близьким. Хай у Вашому  домі завжди панують спокій, затишок і гармонія. Нехай найпотаємніші мрії неодмінно збуваються, та щоб  у Вашому  домі завжди панував спокій і затишок. З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 14:57 30.05.2019

1 червня 2019 року о 10:00 годині  запрошуємо діточок та їх батьків на свято -   День захисту дітей, яке відбудеться в центрі смт Рикове. На Вас  чекає розважальна шоу-програма  і  солодкі  подарунки. Проходьте на свято та захопіть із собою святковій настрій. З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради

Дата створення: 08:16 29.05.2019

30.05.2019 року о 14.00 год. в сесійній залі Партизанської селищної ради  відбудеться засідання виконавчого комітету  Партизанської  селищної ради  за адресою: смт Рикове, вул. Центральна, 28.

Дата створення: 09:59 27.05.2019

Сьогодні, 27.05.2019 року, свій День народження відзначає спеціаліст ІІ категорії (землеупорядник) Партизанської селищної ради – Митрохіна Тетяна Миколаївна. Вітаємо  Вас з цим прекрасним святом, Вашим днем народженням! Бажаємо Вам щирих усмішок, благополуччя в родині, побільше здоров’я, радості, успіхів у всіх Ваших починаннях, краси душі і сяйва в очах, хай Вас люблять і Ви будете кохані завжди. Радійте кожному дню, зачаровуйте своєю красою, досягайте неможливого, живіть, творить і перемагате! Завжди! З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 09:08 27.05.2019

Сьогодні, 27.05.2019 року, свій День народження відзначає депутат Партизанської селищної ради - Процько Ніна Миколаївна. Вітаємо Вас з Lнем народження! У цей святковий день бажаємо Вам побільше посмішок, радості, сміху, успіхів, чудового настрою, багато - багато здоров’я, море квітів і подарунків.  Хай буде багато друзів у вашій оселі, поряд здорові і щасливі рідні і близькі, а в серці живе радість і натхнення! Мудрість і терпіння допомагають долати життєві перешкоди, а на шляху зустрічаються добросердечні і доброзичливі люди!  З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 15:23 21.05.2019

Шановні мешканці Партизанської селищної ради! 25 травня 2019 року о 10.00 год.  проходитиме акція «За чисте довкілля». Запрошуємо небайдужих мешканців селища долучитися  до впорядкування території дитячого майданчика по вулиці Заводській. З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 09:13 17.05.2019

Сьогодні, 17.05.2019 року, відзначає свій День народження інспектор ВОС Партизанської селищної ради – Бондаренко Людмила Іванівна. Щиро вітаємо Вас зі святом! Бажаємо вічної весни в душі, яскравого сонця, жіночого щастя, квітів і посмішок. Нехай у вашому домі завжди панує мир, любов, тепло, радість, благополуччя і добро. Щоб кожен день був наповнений яскравими подіями, а кожна мета була досягнута. Будьте завжди такою ж милою, прекрасною жінкою; такою же доброю  і щирою людиною. З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

ЗАПРОШЕННЯ

Дата створення: 15:41 14.05.2019

16 травня 2019 року о 10.00 год. на привокзальній площі смт Рикове  відбудеться День Вишиванки. Одягни вишиванку та підтримай акцію «Генічеськ вишиваний».День вишиванки – свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу, а також об’єднати українців. Основна мета заходу – це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом. Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою Ми спілкуємося, віросповідань  чи політичних поглядів. Пропонуємо приєднатися до акції усіх небайдужих жителів Партизанської селищної ради, одягнути у цей день вишиванку та зробити наймасовіше, спільне фото. З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.