Дата створення: 09:35 01.07.2019

Сьогодні, 01.07.2019 року, святкує свій День народження - Ісмаілова Шазіє Кемалівна, бібліотекар Партизанської селищної ради, щиро вітаємо вас з Днем народження! Бажаємо вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги. З повагою, Партизанський виконавчий комітет.

Дата створення: 08:24 29.06.2019

Сьогодні, 29.06.2019 року, святкує свій день народження - Дуніна Тетяна Олексіївна, депутат Партизанської селищної ради.  Від щирого серця вітаємо Вас з таким чудовим святом. Хочеться побажати Вам побільше яскравих емоцій і незабутніх вражень. Щоб Вас завжди зігрівали теплі слова близьких і рідних, щоб Вашого серця ніколи не торкнулася тінь розчарувань. Побільше Вам в житті посмішок і позитиву. Живіть, мрійте, любіть, насолоджуйтеся життям, дивуйтеся. Справжнього Вам жіночого щастя! З повагою Партизанський виконавчий комітет

Дата створення: 10:01 27.06.2019

Сердечно вітаємо всіх молодих громадян з Днем молоді!Молодість - це пора пошуку і час надій. Саме зараз Вам властиве почуття впевненості у власних силах, здатне допомогти в досягненні успіхів у різних областях - спорті, політиці, бізнесі. Україна стрімко розвивається, і її подальша доля безпосередньо залежить від того, наскільки Ви будете здатні мобілізувати свої духовні і фізичні сили на благо України в цілому. Бажаємо залишатися молодими протягом усього свого шляху, адже молодість не залежить від віку - вона живе в душі, тієї, що не перестає літати і будувати плани і виконувати задумане, всупереч усім труднощам!  Ми чекаємо від вас нових ідей і нестандартних рішень, які сприяють зростанню рівня життя. Миру, добра і щастя. Зі святом! З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 09:59 27.06.2019

Прийміть сердечні вітання з нагоди всенародного свята Дня Конституції України! Бажаю нових успіхів у вирішенні нашого спільного головного завдання – побудови заможної демократичної України. Щиро зичимо Вам доброго здоров'я, родинного благополуччя та життєвих гараздів! Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім'ї. Зі святом Вас! З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 08:35 27.06.2019

Сьогодні, 27.06.2019 року, святкує свій День народження - Гапченко Валерій Вікторович, директор КП МГП КО «Селищкомунгосп». В День Вашого народження  бажаємо Вам щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею. Щастя і радощів у домівку, здоров'я і благополуччя родині, натхнення і творчості. З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 08:00 26.06.2019

Сьогодні, 26.06.2019 року, відзначає свій День народження - Неплях Олена Миколаївна, депутат Партизанської селищної ради. Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята! Бажаємо міцного здоров'я, удачі, благополуччя, добра, радості, любові, щастя, гарного настрою, посмішок, яскравих вражень. Нехай життя дарує Вам побільше яскравих моментів, і збудуться всі Ваші найсміливіші і заповітні бажання! Щоб у вашому домі завжди панували щастя і розуміння. І нехай Вас оточують тільки щирі, вірні, надійні друзі і добрі люди. З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 09:11 25.06.2019

Шановні мешканці та гості селища! 28 червня 2019 року о 09.00 год.запрошуємо Вас  на привокзальну площу смт Рикове відсвяткувати  День Конституції України та День Молоді. На Вас чекає концертна    програма  та патріотична виставка.  Виконавчий комітет Партизанської селищної ради

Дата створення: 16:02 19.06.2019

21 червня 2019 року о 09.00 год. в центрі смт Рикове відбудеться захід присвячений Дню скорботи та  вшануванню пам’яті жертв війни 1941 – 1945 р. р. Виконавчий комітет Партизанської селищної ради запрошує  мешканців смт Рикове на  вшанування пам’яті жертв війни в Україні та покладання квітів до пам’ятників -  Обеліска та Пушки. З повагою виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 13:22 19.06.2019

Шановні власники та землекористувачі земельних ділянок. Виконавчий комітет Партизанської селищної  ради просить землекористувачів - власників земельних ділянок на території Партизанської селищної  ради, сплатити земельний податок за 2019 рік. У разі несплати в установлений строк податкового зобов’язання, визначеного в податковому  повідомленні – рішенні, застосовується штраф та нараховується пеня. Для отримання квитанції на сплату земельного податку звертатись в Партизанську селищну раду (3 кабінет, Митрохіна Т. М.). З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 10:25 19.06.2019

Сьогодні, 19.06.2019 року, свій День народження відзначає Краснодєд Надія Миколаївна. Від усієї душі вітаємо Вас зі святом. Нехай ці тендітні плечі ніколи не знають тривог, печалі і втоми, а на обличчі щоб завжди іскрилася посмішка. Хай у Вас буде дуже багато доброго, веселого і щасливого в житті! Хай ваша хата буде наповнена сміхом, приязню і добром! Щоб було  багато друзів у вашій оселі, поряд здорові і щасливі рідні і близькі, а в серці живе радість і натхнення! Мудрість і терпіння допомагали долати життєві перешкоди, а на шляху зустрічалися добросердечні і доброзичливі люди! З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.