Дата створення: 08:54 23.06.2020

Виконавчий комітет Партизанської селищної ради висловлює слова щирої подяки Реїзову Шевкету Ремзійовичу за надану фінансову допомогу у вивезенні сміття на території селища. Ця підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем громади. Дякуємо. З повагою, Виконавчий комітет Партизанської селищної ради..

Дата створення: 09:03 19.06.2020

Сьогодні, 19.06.2020 року, свій День народження відзначає Краснодєд Надія Миколаївна. Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята. Бажаємо Вам яскравого життя, позитивних емоцій, багато-багато причин для радості та гарного настрою. Нехай Вас завжди оточують люблячі люди. Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, Нехай все Ваше життя буде наповнене святом! З повагою, Виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 09:17 17.06.2020

Виконком Партизанської селищної ради висловлює подяку ФГ «Алмаз-Р» Смульському Євгену Станіславовичу за проведену роботу по знищенню бур’янів та підтриманні у належному стані парку та кладовища в смт Рикове. Велика подяка Вам за Вашу допомогу, за те що вболіваєте за життя селища. З повагою, Виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 08:30 17.06.2020

Виконавчий комітет Партизанської селищної ради висловлює подяку Шемечко Андрію Степановичу за надану фінансову допомогу на прибирання стихійного несанкціонованого сміттєзвалища по вул. Державного Прапору. Виконував роботу депутат селищної ради Валерій Йосипович Щербак. Виконавчий комітет Партизанської селищної ради щиро вдячний  за небайдуже ставлення до благоустрою нашої території.Дякуємо Вам за допомогу та співучасть у житті селища. З повагою, Виконавчий комітет Партизанської селищної ради..

Дата створення: 09:00 10.06.2020

16.06.2020 року о 10.00 год. відбудеться засідання депутатів Партизанської  селищної ради  за адресою: смт Рикове, вул. Елеваторна,9, приміщення актової зали Партизанської ЗОШ

Зі святом Святої Трійці

Дата створення: 10:50 05.06.2020

Щиро вітаємо усіх з наступаючим величним християнським святом - Днем Святої Трійці! У народі ці дні називають Зеленими святами, оскільки зеленими гілками і квітами на Трійцю прикрашають подвір'я, оселі і всі прибудови, у церквах освячують зілля. Зелені свята відкривають ворота літу, знаменують відродження природи, розквіт життєвих сил та вселяють надію на краще майбутнє. «Трійця, - казали в давнину, - трьома святами багата: квітами, травами і рум'яним літом». У свято Трійці від чистого серця бажаємо мирного, доброго, щасливого життя, в якому не буде ні бід, ні смутку. Нехай Ваша дорога буде встелена квітами радості, нехай на Вашому шляху розпускаються гілки надій, нехай Пресвята Трійця пошле світло благодаті і щирої любові для Вас і Ваших близьких. З повагою. Виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата створення: 08:29 01.06.2020

Щороку, в перший день літа, ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни - Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Діти - це наше майбутнє, а значить майбутнє нашої держави. Саме сьогодні, ми повинні зігріти теплом і любов'ю кожне дитяче серце, щоб наші сини і дочки знали, що ми їх дуже любимо і хочемо їм радісного й безхмарного дитинства! Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними і щасливими дітьми і відчували мамине тепло, ласку і батьківське міцне плече. Адже дитинство - це чудова пора сподівань та здійснення мрій. Любі дітки! Бажаємо Вам щасливого дитинства, здоров’я, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок. Зі святом! З повагою, Виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дільничний інспектор

Дата створення: 10:53 29.05.2020

Старший дільничний офіцер поліції Генічеського відділу поліції ГУНП в Херсонській області капітан поліції Митрохін Олександр Сергійович (м.т. 068-071-46-49)

Дата створення: 13:26 27.05.2020

29.05.2020 року о 13.00 год. в сесійній залі Партизанської селищної ради  відбудеться засідання виконавчого комітету  Партизанської  селищної ради  за адресою: смт Рикове, вул. Центральна, 28.

Дата створення: 08:41 27.05.2020

27 травня 2020 року свій День народження відзначає Процько Ніна Миколаївна - депутат Партизанської селищної ради. Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята. Нехай доля допомагає розставляти все по своїх місцях, нехай життя завжди радує новими можливостями і доброю удачею. Нехай все Ваше життя буде суцільним святом! З повагою виконавчий комітет Партизанської селищної ради.