Дата створення: 11:36 13.11.2019

19.11.2019 року о 10.00 год. в сесійній залі Партизанської селищної ради  відбудеться засідання депутатів Партизанської  селищної ради  за адресою: смт Рикове, вул. Центральна , 28.

ПОДЯКА

Дата створення: 10:13 11.11.2019

Виконавчий комітет  Партизанської  селищної  ради  висловлює  велику  подяку в  організації  та проведенні свята Дня с. Догмарівка  нашим спонсорам: ТОВ   «Агрофірмі  імені  Шевченко» , Дячуку  Андрію,  Лазаруку  Григорію, Процько  Ніні, Тиховському Ігорю, Яковенко  Галині, Данієлян  Григорію, Соболь  Людмилі,  за активну участь Догмарівську  ЗОШ , ДНЗ «Оленка». ТОВ «Дніпро»    за  участь  у  проведенні  ярмарки.  Дякуємо Шевчук О. А., Капраловій А. О. за виставку  своїх робіт. З повагою  та вдячністю виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 08:13 11.11.2019

Сьогодні, 11.11.2019 року, свій День народження відзначає - Яворський Денис Володимирович, начальник караулу.У радісний і світлий день Вашого народження бажаємо Вам  щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею. Щастя і радощів у домівку, здоров'я і благополуччя родині, натхнення і творчості. Хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце! Зі святом. З повагою Партизанський виконавчий комітет.

Дата створення: 08:09 11.11.2019

Шановні мешканці та гості села! Вітаємо Вас зі святом. Бажаємо щастя, усмішок, щедрої долі, Серце хай гріє людська доброта. Втоми не знайте ні в чому й ніколи. І будьте здорові на довгі літа!!! З повагою виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

ЗАПРОШЕННЯ

Дата створення: 15:01 06.11.2019

Шановні мешканці та гості села Догмарівка! 8 листопада 2019 року  запрошуємо на святковий концерт з нагоди святкування Дня села Догмарівка та храму Великомученика Димитрія Солунського. У програмі: о 08.00 год.  в храмі – часові відбудеться водосвятний молебень, о 10.30 год. на Вас чекає ярмарок та смачне частування страв, о 12.00 год. відбудеться святковий концерт. З повагою виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 09:15 23.10.2019

24.10.2019 року о 14.00 год. в сесійній залі Партизанської селищної ради  відбудеться засідання виконавчого комітету  Партизанської  селищної ради  за адресою: смт Рикове, вул. Центральна, 28.

ПОДЯКА

Дата створення: 16:48 21.10.2019

Дякуємо тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті селища, зокрема, тим, хто допомагав у підготовці до святкування 19 жовтня Дня селища. Висловлюємо велику вдячність та щирі слова подяки за надану фінансову допомогу нашим спонсорам:Азмєєву Г. С., Азмєєву Д. С., Волику Ю. В., Горбачову О. О., Дячуку А. С., Козику О. Г.,  Сорокі Н. В., Азмєєвій З. Б., Османовій В. Р., Куталовій О. О., Гладковій В. В., Фурмановій Л. В. Мемедінову М. В., Письменому С. А. кримсько-татарському меджлісу та турецькій громаді. Також велика подяка  за надану  продукцію на ярмарку: ТОВ «Дніпро», Новицькому М. М., Азмєєву Д. Е., Меметовій Ш. Ш. Дякуємо Шевчук О. А., Капраловій А. О. за виставку  своїх робіт. Велика подяка колективам, які  створили нам святковий настрій, а саме ансамблю «Елькен» с. Щасливцеве, вокальному  ансамблю Риківської  школи естетичного  виховання - керівник Ольга  Палагнюк, хореографічному ансамблю «Еміне» - керівник Сусанна Ізмаїлова, ансамблю скрипалів «Гонджеір» та  ведучим : Катерині  Карпачовій та Ельвіні Ісаєвій. Хай щастя завжди супроводить Вас, Людська повага й шана не минають, А вашу мрію й працю повсякчас. Лиш визнання вінчають! Хай вам всім Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла! З повагою виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 08:26 19.10.2019

Від щирого серця вітаємо всіх Вас з Днем селища! Бажаємо усім Вам добра, здоров’я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються мрії. Ідіть завжди вперед – до нових вершин та звершень! Зичимо всім жителям селища благословення, здоров’я, щастя, благополуччя! З днем народження тебе, рідне Рикове! З повагою виконавчий комітет Партизанської селищної ради!

ЗАПРОШЕННЯ

Дата створення: 09:34 17.10.2019

Шановні мешканці та гості селища  Рикове! Запрошуємо Вас на святкування Дня селища, яке відбудеться 19 жовтня 2019 року о 08.00 год. на привокзальній площі.На вас чекає ярмарка, смаколики та частування страви, дигустація вина "Найкращий винороб",виставка творчих робіт. Малеча теж не нудьгуватиме, на них чекатимуть конкурси, батути, гірки та електромобілі. О 15.00 год. в актовій залі Партизанської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбудеться святковий концерт за участю поетеси, співачки, волонтерки – Любові Чернецької, ансамблю "Елькен", творчих колективів та місцевих талантів Риківської школи естетичного виховання. Беріть з собою хороший настрій, посмішки та приходьте  на родинне свято. З повагою виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 08:14 11.10.2019

Дорогі чоловіки, вітаємо Вас з Днем захисника України. Цей день уособлює мужність, силу, честь і обов'язок! Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров'я, успіхів і процвітання, сили і твердості духу, енергії та оптимізму, благополуччя і спокою. Нехай життя буде наповнене приємними і позитивними емоціями і в ньому ніколи не знаходилося часу горю і війні. З повагою виконавчий комітет Партизанської селищної ради.