Дата створення: 08:32 27.05.2020

27 травня 2020 року свій День народження відзначає Митрохіна Тетяна Миколаївна – землевпорядник Партизанської селищної ради. Вітаємо Вас  зі святом. Нехай життя дарить Вам побільше яскравих моментів і нехай збуваються всі Ваші побажання. Бажаємо щоб у Вашому домі завжди царило щастя та взаєморозуміння, щоб Вас оточували завжди вірні, надійні та добрі люди. З повагою, Виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Протокол комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Дата створення: 11:12 22.05.2020

З ДНЕМ ВИШИВАНКИ

Дата створення: 10:32 21.05.2020

Вітаємо з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Бажаємо укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни, щоб українська вишиванка щодня охороняла Вас, щоб благословляла на щасливе життя, миру і злагоди в ваших будинках і серцях. З повагою, Виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 21:45 18.05.2020

21.05.2020 року о 14.00 год. відбудеться засідання депутатів Партизанської  селищної ради  за адресою: смт Рикове, вул. Елеваторна,9, приміщення актової зали Партизанської ЗОШ

Дата створення: 09:45 17.05.2020

Сьогодні, 17 травня 2020 року, свій День народження відзначає Бондаренко Людмила Іванівна, інспектор ВОС Партизанської селищної ради. Вітаємо Вас зі святом, бажаємо Вам побільше яскравих емоцій і незабутніх вражень. Щоб Вас завжди зігрівали теплі слова близьких і рідних, щоб Вашого серця ніколи не торкнулася тінь розчарувань. Побільше Вам в житті посмішок і позитиву. Живіть, мрійте, любіть, насолоджуйтеся життям, дивуйтеся. Справжнього Вам жіночого щастя! З повагою Партизанський виконавчий комітет

Вшануємо пам'ять

Дата створення: 11:58 15.05.2020

Вшановуємо пам'ять

Дата створення: 10:31 15.05.2020

Сьогодні, 15 травня 2020 року, виповнюється 5 років як перестало битися серце Дуриби Ярослава із села Догмарівка. Цього дня він загинув, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України на передовому блок-посту під смт Станиця Луганська. Вшанувати пам’ять захисника України прийшли: селищний голова Партизанської селищної ради Галицький Олександр, секретар Партизанської селищної ради Тиць Тетяна, члени виконавчого комітету Партизанської селищної ради,заступник голови районної державної адміністрації Бекірова Гульнара, заступник директора виробничо–комерційної фірми «Аріс» Гумницький Сергій, військовий комісар Генічеського районного військового комісаріату Манулік Сергій, волонтери - Гапченко Валерій та Доган Василь, представники садочка «Оленка» та Догмарівської бібліотеки. Протоієреєм Миколою Палагнюком було проведено молебень за загиблим Ярославом. Вони щирим і добрим словом згадали загиблого учасника АТО, вшанували його світлу пам'ять хвилиною мовчання та поклали квіти на могилу. Виконком Партизанської селищної ради висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблого, розділяємо гірку втрату,  відчуваємо біль серця. Вічна пам’ять.

Дата створення: 08:11 14.05.2020

14 травня 2020 року свій День народження святкує Йовик Надія Петрівна. Щиро вітаємо Вас зі святом. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щедрого людського щастя, родинного затишку й достатку. Хай ладиться скрізь: На роботі й в родині, Щоб радісний настрій у серці не гас, Все тепле і гарне, Що треба людині, Нехай неодмінно приходить до Вас! Хай горе обходить завжди стороною, А в серці завжди хай живе доброта! З повагою, Виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Маки червоні знов розквітають

Дата створення: 09:42 08.05.2020

9 ТРАВНЯ

Дата створення: 09:41 08.05.2020

Зі святом 9 Травня! Найголовніше, що хочеться побажати в цей день, це те, за що боролися наші діди - миру в кожен дім! Нехай над головою завжди буде ясне небо і яскраве сонце. Бажаємо всім здоров'я, радості і щастя. Нехай перемога супроводжує скрізь і завжди, нехай поруч будуть тільки добрі і щирі люди. Бажаємо, щоб серце не знало болю і туги, а в душі завжди грав переможний марш.Зі святом! З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.