Дата створення: 16:49 27.08.2019

28 серпня 2019 року о 10.00 год. в Церві Пресвятої Богородиці смт Рикове   та 31 серпня 2019 року о 09.00 год.  в храмі часовні с. Догмарівки відбудуться урочисті  богослужіння  з нагоди початку Нового навчального року. У цей  день вся Церква буде молитися про учнів, щоб «Господь послав на отроків дух мудрості й розуму, щоб вони могли розуміти і пам’ятати добре та душекорисне вчення». Запрошуємо усіх до спільної молитви! З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради

Дата створення: 09:16 25.08.2019

Сьогодні, 25.08.2019 року, свій День народження відзначає Куталова Олена Вікторівна - член виконавчого комітету Партизанської селищної ради. Вітаємо Вас з днем народження! Бажаємо Вам здоров’я і натхнення, любові і уваги, тепла і сонячного настрою, успіхів у всьому, яскравих вражень і веселки емоцій! Нехай у Вашому житті завжди будуть квіти і сюрпризи, посмішки і хороші події, щастя і радість, удача і везіння! З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 08:47 24.08.2019

Сьогодні, 24.08.2019 року свій День народження відзначає Короткова Ірина Вікторівна - інспектор з реєстрації місця проживання. Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята  Хай у вашому домі завжди панують спокій, затишок і гармонія. Бажаю бути Вам завжди щасливою, радіти життю, дивуватися, насолоджуватися кожною хвилиною, мріяти, завжди мати вірних, надійних друзів і, головне, любити і бути коханою. Залишайся завжди такою світлою, доброю, веселою і усміхненою! З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 15:48 19.08.2019

24.08.2019 року 8.00 год. - у церкві Пресвятої Богородиці відбудеться панахида за Україну. Після панахиди відбудеться вшанування та покладання квітів до могил загиблих воїнів в с. Догмарівка та с. Гайове. 9.00 год. - розважальна програма Холли Parti, за участю Богдана Казнавецького, ярмарка (привокзальна площа смт Рикове). На всіх чекають подарунки. 18.00 год. відбудеться святковий концерт з зіркою «DZIDZIO» (актова зала Партизанської ЗОШ). Ласкаво просимо. З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної рада.

Дата створення: 14:40 19.08.2019

Запрошуємо Вас на святковий захід з нагоди Дня Державного Прапора. 23.08.2019 року  9.00 год. – на привокзальній площі смт Рикове відбудеться  урочиста церемонія підняття Державного Прапору України. На привокзальній площі відбудеться патріотичний флешмоб  до дня свята за участю Партизанської ЗОШ І – ІІІ ст.  9.30 год. – патріотичний велопробіг з Державним Прапором України за маршрутом    смт Рикове – с. Догмарівка. Ласкаво просимо. З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 10:09 13.08.2019

Сьогодні, 13.08.2019 року, свій День народження відзначає Вівтаник Олександр Борисович, в. о. директора Партизанської ЗОШ І – ІІІ ст. Прийміть наші поздоровлення з нагоди свята і самі ліпші побажання! Хай у Вас буде дуже багато доброго, веселого і щасливого в житті! Хай Ваша хата буде наповнена сміхом, приязню і добром! Хай буде багато друзів у Вашій оселі, поряд здорові і щасливі рідні і близькі, а в серці живе радість і натхнення! Мудрість і терпіння допомагають долати життєві перешкоди, а на шляху зустрічаються добросердечні і доброзичливі люди! З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 10:08 13.08.2019

Сьогодні, 13.08.2019 року, свій День народження відзначає Романюк Олександр Борисович, член виконавчого комітету Партизанської селищної ради. В радісний і світлий день побажаємо Вам щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею! Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі! Хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце! З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Привітанння

Дата створення: 08:17 07.08.2019

Сьогодні свій день народження святкує начальник ГПОП Партизанської селищної ради - Юрій Анатолійович Циба. Щиро вітаємо Вас зі святом. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щедрого людського щастя, родинного затишку й достатку. Хай ладиться скрізь: На роботі й в родині, Щоб радісний настрій у серці не гас, Все тепле і гарне, Що треба людині, Нехай неодмінно приходить до Вас! Хай щастя наповнить. І ллється рікою, Хай горе обходить завжди стороною, Хай доля дарує Вам довгі літа, А в серці завжди хай живе доброта! З повагою Партизанський виконавчий комітет.

Привітанння

Дата створення: 08:05 04.08.2019

Сьогодні, 04.08.2019 року, свій День народження відзначає - Тетяна Іванівна Тиць, секретар Партизанської селищної ради. Від щирого серця вітаємо Вас зі святом! Нехай все задумане збувається! Нехай буде більше приводів для посмішок і радості. Нехай в житті будуть вірні друзі, любов буде чистою і обов’язково взаємною. Здоров’я хай не підводить, а щастя виявиться нескінченним! І головне, бажаємо великого життєвого терпіння, усіляких земних благ і всього тільки самого доброго і прекрасного! З повагою Партизанський виконавчий комітет

Дата створення: 08:41 25.07.2019

26.07.2019 року о 10.00 год. в сесійній залі Партизанської селищної ради  відбудеться засідання депутатів Партизанської  селищної ради  за адресою: смт Рикове, вул. Центральна , 28.