Партизанська селищна рада
Генічеський район, Херсонська область

Привітання

Дата створення: 09:25 14.06.2019

З нагоди професійного свята прийміть слова вдячності за Ваші чуйні серця, золоті руки, повернене здоров'я та врятовані життя Нехай кожен день приносить щастя і любов, нехай Вас ніколи непокидає впевненість у правильності обраної професії, а праця приносить тільки задоволення. Бажаємо Вам оптимізму, здоров'я, безхмарного неба, радості у кожній миті буття, успіхів та подальших професійних здобутків. З повагою,  виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Привітання

Дата створення: 09:10 14.06.2019

Сьогодні, 14.06.2019 року,  святкує свій День народження Кумша Енвер Усеінович, депутат Партизанської селищної ради.  Вітаємо Вас зі святом. Бажаємо Вам  щастя, благополуччя, миру, взаєморозуміння, злагоди, добробуту Вам і Вашій родині. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Нехай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Будьте завжди здорові й щасливі! З повагою Партизанський виконавчий комітет.

ОГОЛОШЕННЯ

Дата створення: 11:53 13.06.2019

На сьогоднішній день гостро стоїть питання виникнення значної кількості пожеж, що виникають внаслідок спалювання сухої природної рослинності, стерні, соломи, післязбиральних залишків та сміття. Це призводить до знищення біорізноманіття,  тваринного світу, виникає загроза виникнення пожеж в полезахисних лісових смугах, лісах, а іноді й травмування або загибелі людей. Сільгосппідприємства, незважаючи на заборони, щороку із завидною постійністю спалюють на полях стерню, або солому після збирання врожаю. І мало хто замислюється про те, що безконтрольне випалювання стерні може призвести до пожежі на сусідніх полях, або в лісосмугах, вогонь може перекинутися на розташовані поруч житлові і господарські будівлі, сади. При спалюванні стерні, соломи і поживних залишків згорає гумус найбільш родючого поверхневого шару, внаслідок чого знижується біологічна активність грунту. Разом з стернею вогонь знищує безцінну біосферу ланів, яка могла б суттєво підвищити врожайність у наступні роки, а на їх місце приходять патогенні мікроорганізми та бур`яни. Спалювання сухої рослинності або її залишків, випалювання стерні, пасовищ, приносить значну шкоду навколишньому середовищу, зростає ймовірність пожеж у житлових  будинках. Адже для виникнення таких пожеж достатньо необережно кинутого маленького недопалку чи сірника.  Окрім безпосередньої загрози людському здоров’ю, спалювання післяжнивних залишків призводить до цілої низки небезпек. При спалюванні стерні на фермерських полях виникає загроза перекидання вогню на природні ділянки, що веде, в свою чергу до порушення законодавства і знищення диких рослин та тварин. Саме із спалювання стерні на полях починається більшість  пожеж.  Щороку, під час «чистки» полів від стерні, шляхом її випалювання рятувальники щодня виїжджають на гасіння пожеж. Бездумні дії часом призводять до непоправних наслідків, багатотисячних збитків. Окремо звертаємось до громадян та керівників сільгосппідприємств та організацій, фермерів та власників приватних господарств з проханням припинити спалювати стерню і використовувати сучасні методи її прибирання! Дотримуйтесь вимог правил пожежної безпеки під час зберігання зібраного врожаю. Адже незначне займання може спричинити виникнення масштабної пожежі та, як наслідок, призвести до значних матеріальних збитків, а іноді й людських жертв. Дбайте про стан навколишнього середовища! При виявленні пожежі – не в падайте в паніку та не приймайте поспішних, необдуманих рішень, а негайно телефонуйте за номером 0971867908 у місцеву пожежну охорону Партизанської селищної ради  або на «101».

ОГОЛОШЕННЯ

Дата створення: 08:31 13.06.2019

Шановні мешканці Партизанської селищної ради! 18 червня  2019 року о 9:00 в актовій залі Партизанської  ЗОШ. Відбудеться конкурс «Моя щаслива громада»! Організатором виступає виконавчий комітет Партизанської селищної ради. Під час конкурсу Ви матимете можливість ознайомитися з роликами – презентаціями. У яких учасники конкурсу різнобічно висвітлять можливості об’єднаної територіальної громади (як Вони бачать себе в ОТГ, що потрібно зробити для створення ОТГ). Поважне журі визначить переможця, який отримає винагороду у сумі  5000 грн. 19 червня 2019 року усі бажаючі зможуть переглянути ролики – презентації учасників на сторінці радіо «Говорить Рикове» у Фейсбук. З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

ОГОЛОШЕННЯ

Дата створення: 10:49 12.06.2019

З метою ефективного використання об’єктів територіальної громади селища, в  червні  2019 року,  відбудеться   конкурс на право оренди об’єктів комунальної власності територіальної громади Партизанської селищної ради. Територіальна громада  у 2019 році має намір передати майно в оренду:

ОГОЛОШЕННЯ

Дата створення: 13:50 11.06.2019

 18 червня  2019 року виконавчий комітет Партизанської селищної ради запрошує Вас взяти участь у конкурсі «Моя щаслива громада»! Мета конкурсу: різнобічне висвітлення можливостей об'єднаної територіальної громади. Участь у конкурсі може брати будь-яка організація (заклади освіти, громадські об'єднання, колективи підприємств, неурядові організації). Для участі у конкурсі потрібно до 15 червня 2019 року створити ролик -презентацію (як ми бачимо себе в ОТГ, що потрібно зробити для створення ОТГ). 17 червня 2019 року поважне журі визначить переможця, який отримає винагороду у сумі 5000 грн. 18   червня 2019 року усі бажаючі зможуть переглянути ролики - презентації учасників на сторінці радіо «Говорить Рикове» у Фейсбук. З досвідом ОТГ бажаючі можуть ознайомитися на сайті Децентралізація.gоv.uа. Телефон для довідок: 0964263347 Юрін Юрій Володимирович. З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради. 

ОГОЛОШЕННЯ

Дата створення: 08:08 05.06.2019

11.06.2019 року о 10.00 год. в сесійній залі Партизанської селищної ради  відбудеться засідання депутатів Партизанської  селищної ради  за адресою: смт Рикове, вул. Центральна , 28.

ОГОЛОШЕННЯ

Дата створення: 13:54 04.06.2019

Шановні мешканці! 7 - 8 червня 2019 року о 08.30 год. на площі ринку, смт Рикове, на Вас чекає безкоштовне  флюорографічне обстеження з  відповідним медичним персоналом. Метою флюорографії є раннє діагностування туберкульозу, запалення легенів і онкологічних захворювань у грудній клітці. Тому не будьте байдужу до свого власного здоров’я, тим паче, до здоров’я оточуючих. Прийдіть та зробіть медичне обстеження. З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

ПОДЯКА

Дата створення: 10:22 04.06.2019

Дуже приємно, що в наш нелегкий час, існують такі люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. В народі говорять, що добра людина – це щаслива людина, і доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає. Виконавчий комітет Партизанської селищної ради висловлює щирі слова подяки благодійникам: Лазаруку  Григорію Петровичу,  Дячук    Людмилі  Миколаївні, Дячуку   Андрію  Сергійовичу, Азмеєву  Ганію  Серверовичу, Кіценко  Валентину  Борисовичу,   за надану фінансову допомогу в організації і проведенні дитячого свята «День  захисту  дітей», а  також  дякуємо за  чудове  свято  - Богдану Казнавецькому  та  його  команді “Best party”. З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради..

Привітання

Дата створення: 08:29 31.05.2019

Сьогодні, 31 травня 2019 року, свій ювілей, відзначає - Сметаніна Ніна Олександрівна. Шановна Ніна Олександрівна, щиро вітаємо Вас з Днем Народження! Бажаємо  всіх земних благ, якими Всевишній може нагородити жінку,  здоров’я Вам і краси, щастя і радості, достатку та міцного здоров’я Вам і всім рідним та  близьким. Хай у Вашому  домі завжди панують спокій, затишок і гармонія. Нехай найпотаємніші мрії неодмінно збуваються, та щоб  у Вашому  домі завжди панував спокій і затишок. З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.