Дата створення: 14:57 30.05.2019

1 червня 2019 року о 10:00 годині  запрошуємо діточок та їх батьків на свято -   День захисту дітей, яке відбудеться в центрі смт Рикове. На Вас  чекає розважальна шоу-програма  і  солодкі  подарунки. Проходьте на свято та захопіть із собою святковій настрій. З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради

Дата створення: 08:16 29.05.2019

30.05.2019 року о 14.00 год. в сесійній залі Партизанської селищної ради  відбудеться засідання виконавчого комітету  Партизанської  селищної ради  за адресою: смт Рикове, вул. Центральна, 28.

Дата створення: 09:59 27.05.2019

Сьогодні, 27.05.2019 року, свій День народження відзначає спеціаліст ІІ категорії (землеупорядник) Партизанської селищної ради – Митрохіна Тетяна Миколаївна. Вітаємо  Вас з цим прекрасним святом, Вашим днем народженням! Бажаємо Вам щирих усмішок, благополуччя в родині, побільше здоров’я, радості, успіхів у всіх Ваших починаннях, краси душі і сяйва в очах, хай Вас люблять і Ви будете кохані завжди. Радійте кожному дню, зачаровуйте своєю красою, досягайте неможливого, живіть, творить і перемагате! Завжди! З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 09:08 27.05.2019

Сьогодні, 27.05.2019 року, свій День народження відзначає депутат Партизанської селищної ради - Процько Ніна Миколаївна. Вітаємо Вас з Lнем народження! У цей святковий день бажаємо Вам побільше посмішок, радості, сміху, успіхів, чудового настрою, багато - багато здоров’я, море квітів і подарунків.  Хай буде багато друзів у вашій оселі, поряд здорові і щасливі рідні і близькі, а в серці живе радість і натхнення! Мудрість і терпіння допомагають долати життєві перешкоди, а на шляху зустрічаються добросердечні і доброзичливі люди!  З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 15:23 21.05.2019

Шановні мешканці Партизанської селищної ради! 25 травня 2019 року о 10.00 год.  проходитиме акція «За чисте довкілля». Запрошуємо небайдужих мешканців селища долучитися  до впорядкування території дитячого майданчика по вулиці Заводській. З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 09:13 17.05.2019

Сьогодні, 17.05.2019 року, відзначає свій День народження інспектор ВОС Партизанської селищної ради – Бондаренко Людмила Іванівна. Щиро вітаємо Вас зі святом! Бажаємо вічної весни в душі, яскравого сонця, жіночого щастя, квітів і посмішок. Нехай у вашому домі завжди панує мир, любов, тепло, радість, благополуччя і добро. Щоб кожен день був наповнений яскравими подіями, а кожна мета була досягнута. Будьте завжди такою ж милою, прекрасною жінкою; такою же доброю  і щирою людиною. З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

ЗАПРОШЕННЯ

Дата створення: 15:41 14.05.2019

16 травня 2019 року о 10.00 год. на привокзальній площі смт Рикове  відбудеться День Вишиванки. Одягни вишиванку та підтримай акцію «Генічеськ вишиваний».День вишиванки – свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу, а також об’єднати українців. Основна мета заходу – це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом. Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою Ми спілкуємося, віросповідань  чи політичних поглядів. Пропонуємо приєднатися до акції усіх небайдужих жителів Партизанської селищної ради, одягнути у цей день вишиванку та зробити наймасовіше, спільне фото. З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 08:48 11.05.2019

Дорогі жінки! Милі мами! Від щирого серця вітаємо Вас зі святом - Днем матері! Мама - це найдорожче і світле, що є на світі. Вона завжди радіє успіхом своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину, завжди щиро переживає за кожен пройдений крок. Немає людини ближче і рідніше! Низько вклоняємось Вам, Мамо, за Ваші терпіння, витримку, дивовижну мудрість і мужність, з якими Ви, долаючи нинішні негаразди, зберігаєте віру у завтрашній кращий день для своїх рідних і близьких. Хай під променями травневого сонця розтануть усі Ваші негаразди! Нехай ваші серця зігрівають любов і турбота близьких! Кожен день буде наповнений радісними і приємними подіями! Щастя, здоров'я, благополуччя, душевного спокою і любові! Миру і затишку Вашому будинку! З повагою, виконком Партизанської селищної ради.

Дата створення: 11:27 08.05.2019

9 Травня — це незабутня, пам’ятна дата — День Перемоги. Зовсім мало залишилося тих, хто має безпосереднє відношення до цього свята, кому особисто ми повинні вклонитися в ноги. Бажаємо  Вам, наші ветерани, здоров’я і довголіття, дякуємо за мирне небо над нашими головами. Нехай у це велике свято буде мирно і спокійно у кожного на душі і в серці, нехай будуть здорові і щасливі Ваші діти та близькі. А ми докладемо всі зусилля, щоб зберегти пам’ять про тих, хто довгими кроками йшов до цієї Перемоги. Бережіть мир і гармонію, цінуйте життя, свято шануйте подвиг свого народу. Зі святом! З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

ЗАПРОШЕННЯ

Дата створення: 10:30 07.05.2019

Шановні  мешканці та гості селища! 9 травня 2019 року о 09.00 год. на привокзальній площі смт Рикове відбудуться святкові урочистості присвячені Дню Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Запрошуємо всіх небайдужих долучитись до заходу та вшанувати пам'ять загиблих. Також на Вас чекає пригощення солдатською кашею. З повагою,  виконавчий комітет Партизанської селищної ради.