Дата створення: 10:51 24.07.2019

25.07.2019 року о 14.00 год. в сесійній залі Партизанської селищної ради  відбудеться засідання виконавчого комітету  Партизанської  селищної ради  за адресою: смт Рикове, вул. Центральна, 28.

Дата створення: 08:27 23.07.2019

Сьогодні, 23.07.2019 року, свій День народження відзначає - Барабаш Сергій Михайлович , депутат Партизанської селищної ради. Прийміть наші найщиріші вітання з нагоди свята! Бажаємо Вам з роками тільки міцнішати і вдосконалюватися, з кожним днем свою мрію втілювати в реальність, своє слово перетворювати в дію, а важливу мету - в досягнення! Бажаємо тільки приємних турбот, великого достатку, завжди сміливо йти вперед до своїх бажань і цілей. Бажаємо не сумувати за життя, а радіти кожному новому дню. Нехай Бог дає здоров'я, сили, достаток, щастя, затишок і спокій. Везіння у всіх починаннях. З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 10:36 15.07.2019

Шановний Працько Олександр Леонідович, прийміть щирі вітання  з нагоди Дня миротворця. У цей святковий день висловлюємо Вам вдячність за відвагу і мужність у діяльності, пов’язаній із захистом мирного способу існування у світі. Бажаємо Вам і Вашим близьким миру, добра, міцного здоров’я і щастя, хай Вам щастить! З повагою, Виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 08:24 10.07.2019

Сьогодні, свій День народження відзначає Квасова Світлана Вікторівна -  редактор студії «Говорить Рикове». Вітаємо Вас з Днем народження, бажаємо Вам тільки найкращого: успіхів у справах, здоров’я в сім’ї, серця, сповненого любові, очей, що світяться від щастя, нових відкриттів, яскравих посмішок, чудових мрій, щасливих сподівань, веселих жартів, неймовірних успіхів, насичених кольорів життя, романтичних пригод та виконання усіх бажань Вашого  серця. Нехай все Ваше життя буде суцільним святом. З повагою виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Привітанння

Дата створення: 08:09 05.07.2019

Сьогодні, 5 липня 2019 року, свій День народження відзначає - Наталя Петрівна Рибчинська, бухгалтер-рахівник виконавчого комітету Партизанської селищної ради. Бажаємо у цей день, аби мрії збувалися, все задіяне здійснювалося, а на шляху зустрічалися цікаві люди і самі яскраві події. Нехай поруч завжди будуть ті, хто Вас любить і цінує, і нехай всі побажання, які Ви отримаєте в цей день будуть почуті долею і повернуться до Вас щастям і радістю. Зі святом! З повагою Партизанський виконавчий комітет.

Дата створення: 09:35 01.07.2019

Сьогодні, 01.07.2019 року, святкує свій День народження - Ісмаілова Шазіє Кемалівна, бібліотекар Партизанської селищної ради, щиро вітаємо вас з Днем народження! Бажаємо вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги. З повагою, Партизанський виконавчий комітет.

Дата створення: 08:24 29.06.2019

Сьогодні, 29.06.2019 року, святкує свій день народження - Дуніна Тетяна Олексіївна, депутат Партизанської селищної ради.  Від щирого серця вітаємо Вас з таким чудовим святом. Хочеться побажати Вам побільше яскравих емоцій і незабутніх вражень. Щоб Вас завжди зігрівали теплі слова близьких і рідних, щоб Вашого серця ніколи не торкнулася тінь розчарувань. Побільше Вам в житті посмішок і позитиву. Живіть, мрійте, любіть, насолоджуйтеся життям, дивуйтеся. Справжнього Вам жіночого щастя! З повагою Партизанський виконавчий комітет

Дата створення: 10:01 27.06.2019

Сердечно вітаємо всіх молодих громадян з Днем молоді!Молодість - це пора пошуку і час надій. Саме зараз Вам властиве почуття впевненості у власних силах, здатне допомогти в досягненні успіхів у різних областях - спорті, політиці, бізнесі. Україна стрімко розвивається, і її подальша доля безпосередньо залежить від того, наскільки Ви будете здатні мобілізувати свої духовні і фізичні сили на благо України в цілому. Бажаємо залишатися молодими протягом усього свого шляху, адже молодість не залежить від віку - вона живе в душі, тієї, що не перестає літати і будувати плани і виконувати задумане, всупереч усім труднощам!  Ми чекаємо від вас нових ідей і нестандартних рішень, які сприяють зростанню рівня життя. Миру, добра і щастя. Зі святом! З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 09:59 27.06.2019

Прийміть сердечні вітання з нагоди всенародного свята Дня Конституції України! Бажаю нових успіхів у вирішенні нашого спільного головного завдання – побудови заможної демократичної України. Щиро зичимо Вам доброго здоров'я, родинного благополуччя та життєвих гараздів! Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім'ї. Зі святом Вас! З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 08:35 27.06.2019

Сьогодні, 27.06.2019 року, святкує свій День народження - Гапченко Валерій Вікторович, директор КП МГП КО «Селищкомунгосп». В День Вашого народження  бажаємо Вам щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею. Щастя і радощів у домівку, здоров'я і благополуччя родині, натхнення і творчості. З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.