ЗАПРОШЕННЯ

Дата створення: 14:58 06.05.2019

Шановні мешканці та гості селища! Запрошуємо Вас взяти участь у заходах з нагоди відзначення Дня пам’яті та Примирення  і Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.08 травня 2019 року о 9.00 год. на місцевому кладовищі смт Рикове відбудеться покладання квітів та панахида за  загиблими воїнам у Другій світовій війні. 08 травня 2019 року о 10.00 год. у с. Догмарівка, біля  Обеліска, відбудеться мітинг присвячений Дню пам’яті та Примирення і Перемоги над нацизмом у Другій світовій Війні. 08 травня 2019 року о 12.00 год. в актовій залі  Партизанської ЗОШ відбудуться заходи присвячені  Дню пам’яті та Примирення і Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З повагою, Партизанський виконавчий комітет.

Дата створення: 12:07 26.04.2019

Вітаємо Вас зі світлим святом Христового Воскресіння. Нехай передзвін великодніх дзвонів принесе Вам лише благі вісті. В цей  день хочеться побажати блага і добра. Нехай на душі буде тепло і спокій, над головою буде мирне небо, а поруч — улюблені рідні та друзі. Нехай це свято подарує розуміння, гармонію і радість, щоб всі жалі і образи пішли геть, а залишилися тільки любов і щастя. Щоб Ваш будинок завжди наповнювася затишком, дзвінким сміхом і щоб тільки добрі вісті приходили у Вашу родину. Будьте здорові й щасливі. З повагою Партизанський виконавчий комітет.

Дата створення: 08:00 26.04.2019

26.04.2019 року о 10.00 год. в сесійній залі Партизанської селищної ради  відбудеться засідання депутатів Партизанської  селищної ради  за адресою: смт Рикове, вул. Центральна , 28.

Дата створення: 10:37 25.04.2019

Увага! Шановні бджолярі, на території Партизанської селищної ради 26-27 квітня 2019 року у період з 08:00 до 17:00 будуть проводитись хімічні обробки Ріпака. Будьте уважні та обережні! З повагою, виконком Партизанської селищної ради.

Запрошення

Дата створення: 11:56 23.04.2019

Шановні мешканці Партизанської селищної ради! 25 квітня та 02 травня 2019 року проходитиме акція «За чисте довкілля», відбудеться прибирання території селищної ради силами працівників відділу пожежної охорони, благоустрою, виконавчого комітету, комунального підприємства «МГП КО «Селищкомунгосп», селищної бібліотеки та амбулаторії, дитячих садків та Партизанського елеватору. Запрошуємо усіх бажаючих приєднатись до акції. Зробимо нашу спільну оселю чистішою! З повагою, Партизанський виконавчий комітет.

Дата створення: 08:42 23.04.2019

25.04.2019 року о 10.00 год. в сесійній залі Партизанської селищної ради  відбудеться засідання виконавчого комітету  Партизанської  селищної ради  за адресою: смт Рикове, вул. Центральна, 28.

Дата створення: 15:06 19.04.2019

Увага! Шановні жителі Партизанської селищної ради, нагадуємо, що 21 квітня 2019 року відбудеться другий тур виборів Президента України. У цей день, для забезпечення комфортних умов та можливості виконати свій Конституційний обов'язок, буде організовано підвезення жителів сіл Москаленко та Гайове. Автотранспорт буде курсувати за розкладом: с. Москаленко - 09:00, 14:00, с. Гайове - 09:15,14:15. З повагою, Партизанський виконавчий комітет.

Дата створення: 08:20 19.04.2019

Сьогодні свій День народження відзначає - Юрін Юрій Володимирович, секретар виконавчого   комітету Партизанської селищної ради. Від усієї душі вітаємо Вас з Днем народження. Хочемо побажати всього самого найкращого, щоб життя було осяяне щастям і радісними моментами. Нехай чекають попереду дні, повні сонячного світла. Миру в родині, гармонії в душі і, головне, здоров’я. Зайвим, воно ніколи не буває. Бажаємо залишатися таким же стійким, мужнім і сміливим, щоб Вами пишалися рідні. І звичайно ж, бажаємо простого сімейного щастя, любові і розуміння. З повагою Партизанський виконавчий комітет.

Дата створення: 08:53 17.04.2019

Вітаємо місцеву пожежну охорону зі святом. Бажаємо Вам щастя, здоров’я, нових сил, енергії і пильності на щоденній нелегкій варті. Нехай мир і злагода панують у Ваших родинах. Збагачуйте кращі традиції своєї мужньої професії, віддано і сумлінно служіть обраній справі та своєму громадському обов’язку, адже рятувати життя і майно людей від вогню – справа, яка вимагає рішучості, відповідальності, постійної бойової готовності, а часом і здатності на героїчні вчинки, що перевищують людські можливості. З повагою Партизанський виконавчий комітет.

Дата створення: 09:23 15.04.2019

16 квітня о 11.00 год.  в приміщенні актової зали Партизанської ЗОШ І – ІІІ ст.. відбудеться особистий прийом громадян  головою  Генічеської районної адміністрації – Воробйовим  Олександром  Степановичем, представником Меджлісу кримськотатарського народу - Ахтемом Чійгозом та спеціалістами управління соціального населення, пенсійного фонду України.  З повагою Партизанський виконавчий комітет.