Дата створення: 13:50 11.06.2019

18 червня  2019 року виконавчий комітет Партизанської селищної ради запрошує Вас взяти участь у конкурсі «Моя щаслива громада»! Мета конкурсу: різнобічне висвітлення можливостей об'єднаної територіальної громади. Участь у конкурсі може брати будь-яка організація (заклади освіти, громадські об'єднання, колективи підприємств, неурядові організації). Для участі у конкурсі потрібно до 15 червня 2019 року створити ролик -презентацію (як ми бачимо себе в ОТГ, що потрібно зробити для створення ОТГ). 17 червня 2019 року поважне журі визначить переможця, який отримає винагороду у сумі 5000 грн. 18   червня 2019 року усі бажаючі зможуть переглянути ролики - презентації учасників на сторінці радіо «Говорить Рикове» у Фейсбук. З досвідом ОТГ бажаючі можуть ознайомитися на сайті Децентралізація.gоv.uа. Телефон для довідок: 0964263347 Юрін Юрій Володимирович. З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 08:08 05.06.2019

11.06.2019 року о 10.00 год. в сесійній залі Партизанської селищної ради  відбудеться засідання депутатів Партизанської  селищної ради  за адресою: смт Рикове, вул. Центральна , 28.

Дата створення: 13:54 04.06.2019

Шановні мешканці! 7 - 8 червня 2019 року о 08.30 год. на площі ринку, смт Рикове, на Вас чекає безкоштовне  флюорографічне обстеження з  відповідним медичним персоналом. Метою флюорографії є раннє діагностування туберкульозу, запалення легенів і онкологічних захворювань у грудній клітці. Тому не будьте байдужу до свого власного здоров’я, тим паче, до здоров’я оточуючих. Прийдіть та зробіть медичне обстеження. З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

ПОДЯКА

Дата створення: 10:22 04.06.2019

Дуже приємно, що в наш нелегкий час, існують такі люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. В народі говорять, що добра людина – це щаслива людина, і доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає. Виконавчий комітет Партизанської селищної ради висловлює щирі слова подяки благодійникам: Лазаруку  Григорію Петровичу,  Дячук    Людмилі  Миколаївні, Дячуку   Андрію  Сергійовичу, Азмеєву  Ганію  Серверовичу, Кіценко  Валентину  Борисовичу,   за надану фінансову допомогу в організації і проведенні дитячого свята «День  захисту  дітей», а  також  дякуємо за  чудове  свято  - Богдану Казнавецькому  та  його  команді “Best party”. З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради..

Дата створення: 08:29 31.05.2019

Сьогодні, 31 травня 2019 року, свій ювілей, відзначає - Сметаніна Ніна Олександрівна. Шановна Ніна Олександрівна, щиро вітаємо Вас з Днем Народження! Бажаємо  всіх земних благ, якими Всевишній може нагородити жінку,  здоров’я Вам і краси, щастя і радості, достатку та міцного здоров’я Вам і всім рідним та  близьким. Хай у Вашому  домі завжди панують спокій, затишок і гармонія. Нехай найпотаємніші мрії неодмінно збуваються, та щоб  у Вашому  домі завжди панував спокій і затишок. З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 14:57 30.05.2019

1 червня 2019 року о 10:00 годині  запрошуємо діточок та їх батьків на свято -   День захисту дітей, яке відбудеться в центрі смт Рикове. На Вас  чекає розважальна шоу-програма  і  солодкі  подарунки. Проходьте на свято та захопіть із собою святковій настрій. З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради

Дата створення: 08:16 29.05.2019

30.05.2019 року о 14.00 год. в сесійній залі Партизанської селищної ради  відбудеться засідання виконавчого комітету  Партизанської  селищної ради  за адресою: смт Рикове, вул. Центральна, 28.

Дата створення: 09:59 27.05.2019

Сьогодні, 27.05.2019 року, свій День народження відзначає спеціаліст ІІ категорії (землеупорядник) Партизанської селищної ради – Митрохіна Тетяна Миколаївна. Вітаємо  Вас з цим прекрасним святом, Вашим днем народженням! Бажаємо Вам щирих усмішок, благополуччя в родині, побільше здоров’я, радості, успіхів у всіх Ваших починаннях, краси душі і сяйва в очах, хай Вас люблять і Ви будете кохані завжди. Радійте кожному дню, зачаровуйте своєю красою, досягайте неможливого, живіть, творить і перемагате! Завжди! З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 09:08 27.05.2019

Сьогодні, 27.05.2019 року, свій День народження відзначає депутат Партизанської селищної ради - Процько Ніна Миколаївна. Вітаємо Вас з Lнем народження! У цей святковий день бажаємо Вам побільше посмішок, радості, сміху, успіхів, чудового настрою, багато - багато здоров’я, море квітів і подарунків.  Хай буде багато друзів у вашій оселі, поряд здорові і щасливі рідні і близькі, а в серці живе радість і натхнення! Мудрість і терпіння допомагають долати життєві перешкоди, а на шляху зустрічаються добросердечні і доброзичливі люди!  З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.

Дата створення: 15:23 21.05.2019

Шановні мешканці Партизанської селищної ради! 25 травня 2019 року о 10.00 год.  проходитиме акція «За чисте довкілля». Запрошуємо небайдужих мешканців селища долучитися  до впорядкування території дитячого майданчика по вулиці Заводській. З повагою, виконавчий комітет Партизанської селищної ради.