Дата створення: 08:42 23.04.2019

25.04.2019 року о 10.00 год. в сесійній залі Партизанської селищної ради  відбудеться засідання виконавчого комітету  Партизанської  селищної ради  за адресою: смт Рикове, вул. Центральна, 28.

Дата створення: 15:06 19.04.2019

Увага! Шановні жителі Партизанської селищної ради, нагадуємо, що 21 квітня 2019 року відбудеться другий тур виборів Президента України. У цей день, для забезпечення комфортних умов та можливості виконати свій Конституційний обов'язок, буде організовано підвезення жителів сіл Москаленко та Гайове. Автотранспорт буде курсувати за розкладом: с. Москаленко - 09:00, 14:00, с. Гайове - 09:15,14:15. З повагою, Партизанський виконавчий комітет.

Дата створення: 08:20 19.04.2019

Сьогодні свій День народження відзначає - Юрін Юрій Володимирович, секретар виконавчого   комітету Партизанської селищної ради. Від усієї душі вітаємо Вас з Днем народження. Хочемо побажати всього самого найкращого, щоб життя було осяяне щастям і радісними моментами. Нехай чекають попереду дні, повні сонячного світла. Миру в родині, гармонії в душі і, головне, здоров’я. Зайвим, воно ніколи не буває. Бажаємо залишатися таким же стійким, мужнім і сміливим, щоб Вами пишалися рідні. І звичайно ж, бажаємо простого сімейного щастя, любові і розуміння. З повагою Партизанський виконавчий комітет.

Дата створення: 08:53 17.04.2019

Вітаємо місцеву пожежну охорону зі святом. Бажаємо Вам щастя, здоров’я, нових сил, енергії і пильності на щоденній нелегкій варті. Нехай мир і злагода панують у Ваших родинах. Збагачуйте кращі традиції своєї мужньої професії, віддано і сумлінно служіть обраній справі та своєму громадському обов’язку, адже рятувати життя і майно людей від вогню – справа, яка вимагає рішучості, відповідальності, постійної бойової готовності, а часом і здатності на героїчні вчинки, що перевищують людські можливості. З повагою Партизанський виконавчий комітет.

Дата створення: 09:23 15.04.2019

16 квітня о 11.00 год.  в приміщенні актової зали Партизанської ЗОШ І – ІІІ ст.. відбудеться особистий прийом громадян  головою  Генічеської районної адміністрації – Воробйовим  Олександром  Степановичем, представником Меджлісу кримськотатарського народу - Ахтемом Чійгозом та спеціалістами управління соціального населення, пенсійного фонду України.  З повагою Партизанський виконавчий комітет.

Дата створення: 08:01 13.04.2019

Сьогодні, 13.04.2019 року, свій День народження святкує Смульська Світлана Вікторівна - член   виконавчого комітету Партизанської селищної ради. Щиро вітаємо Вас з Днем народження! У цей святковий день бажаємо здоров'я, щастя і добробуту, великих успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення, довгих років життя. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги. З повагою Партизанський виконавчий комітет

Дата створення: 10:28 11.04.2019

Сьогодні, 11.04.2019 року,  свій День народження відзначає - Щербаков Валерій Йосипович, депутат Партизанської селищної ради. Прийміть наші найтепліші поздоровлення з нагоди ювілею. Насамперед бажаємо Вам міцного богатирського здоров’я, міцності духу і наснаги для здійснення всього задуманого на довгі-довгі роки. Бажаємо щастя, сімейного благополуччя, успіхів, миру та злагоди. Нехай  у всіх Ваших  починаннях супроводжує вдача, розуміння і підтримка з боку рідних. Нехай ще багато років в цей день в Вашу адресу будуть звучати теплі слова від рідних і друзів! З повагою Партизанський виконавчий комітет.