Дата створення: 10:02 05.04.2019

Сьогодні, 05.04.2019 року, свій День народження відзначає - Азмеєва Саліє Енверівна,  депутат Партизанської селищної ради. Від усієї душі вітаємо Вас! Бажаємо, щоб у Вас завжди було всього вдосталь: посмішок, сонячних днів, вдалих ситуацій, успіху, захоплення, любові, привітань, підримки, вірних друзів, геніальних ідей, цікавих занять, почуттів та емоцій, сили, хоробрості… Але головне, щоб у потрібну хвилину у Вас завжди було те, що Вам потрібно. З повагою Партизанський виконавчий комітет.

Дата створення: 08:35 02.04.2019

Сьогодні, 02.04.2019 року, свій День народження відзначає - Калиночкина Тетяна Олександрівна, завідувач дитячого садка «Росинка». Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Зі святом. З повагою Партизанський виконавчий комітет.

Дата створення: 08:30 02.04.2019

Сьогодні, 02.04.2019 року, свій День народження відзначає - Курталієва Гульсум Кадирівна, член виконавчого комітету Партизанської селищної ради. Від щирого серця вітаємо Вас зі святом! Нехай все задумане збувається! Нехай буде більше приводів для посмішок і радості. Нехай в житті будуть вірні друзі, любов буде чистою і обов’язково взаємною. Здоров’я хай не підводить, а щастя виявиться нескінченним! І головне, бажаємо великого життєвого терпіння, усіляких земних благ і всього тільки самого доброго і прекрасного! З повагою Партизанський виконавчий комітет.

Дата створення: 08:33 28.03.2019

28 березня 2019  року о 13.00 год. в приміщенні актової зали Партизанської ЗОШ І - ІІІ ст. відбудеться зустріч з уповноваженою особою президента України Микитиним Ярославом Івановичем.