Дата створення: 08:59 27.03.2019

28.03.2019 року о 11.00 год. в сесійній залі Партизанської селищної ради  відбудеться засідання виконавчого комітету  Партизанської  селищної ради  за адресою: смт Рикове, вул. Центральна , 28.

Дата створення: 08:32 25.03.2019

Сьогодні, 25 березня 2019 року, свій День народження відзначає - Носаненко Галина Іванівна, спеціаліст ІІ категорії з бухгалтерського обліку Партизанської селищної ради. Бажаємо у цей день, аби мрії збувалися, все задіяне здійснювалося, а на шляху зустрічалися цікаві люди і самі яскраві події. Нехай поруч завжди будуть ті, хто Вас любить і цінує, і нехай всі побажання, які Ви отримаєте в цей день будуть почуті долею і повернуться до Вас щастям і радістю. Зі святом! З повагою Партизанський виконавчий комітет.

Дата створення: 08:17 25.03.2019

Сьогодні, 25 березня 2019 року,  свій День народження відзначає - Алексеєнко Михайло Васильович, член виконкому Партизанської селищної ради, У радісний і світлий день Вашого народження бажаємо Вам  щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею. Щастя і радощів у домівку, здоров'я і благополуччя родині, натхнення і творчості. Хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце! Зі святом. З повагою Партизанський виконавчий комітет.

Дата створення: 10:37 22.03.2019

Сьогодні, 22 березня 2019 року,  дитячий садочок «Росинка», відзначає 50 – ти річний ювілей. Вітаємо весь колектив на чолі із завідуючою. Бажаємо Вам злагодженої продуктивної праці, доброзичливих стосунків усередині колективу, поваги з боку батьків Ваших вихованців. Завдяки Вам, дитячий садочок,  для малюків став другим домом. Ваш професіоналізм забезпечує батькам спокій за своїх діточок. Нехай у стінах дитячого садка завжди панує дитячий сміх і веселощі. Вітаємо з ювілеєм! З повагою Партизанський виконавчий комітет.

челлендж

Дата створення: 10:45 21.03.2019

Дата створення: 10:03 19.03.2019

21 березня 2019 року о 15.30 год. на привокзальній площі смт Рикове відбудеться  свято весни. Запрошуються мешканці та гості селища. З повагою Партизанський виконавчий комітет.

Дата створення: 08:40 19.03.2019

Сьогодні, 19 березня, свій день народження відзначає Левицька Таіре Гафарівна – депутат Партизанської селищної ради. Вітаємо Вас з цим прекрасним святом, Вашим днем народження! Бажаємо щирих усмішок, благополуччя в родині, побільше здоров’я, радості, успіхів у всіх Ваших починаннях, краси душі і сяйва в очах, хай Вас люблять і Ви будете кохані завжди, підтримки Ваших друзів і рідних, позитивних емоцій, приємних моментів і сонячних днів! З повагою Партизанський виконавчий комітет.

Дата створення: 09:10 13.03.2019

14 березня 2019 року о 10.00 год.  запрошуємо мешканців та гостей  селища на Привокзальну площу для вшанування пам'яті, мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та теріторіальної цілосності України. З повагою Партизанський виконавчий комітет.

Дата створення: 08:48 13.03.2019

Сьогодні, 13 березня, свій День народження відзначає Шайко  Марина Сергіївна - інспектор з реєстрації місця проживання Партизанської селищної ради. Щиро бажаємо, щоб у Вас завжди було всього вдосталь: посмішок, сонячних днів, вдалих ситуацій, захоплення, любові, привітань, підтримки, вірних друзів, цікавих занять, почуттів та емоцій, сили, хоробрості. Щоб в родині завжди панував затишок та злагода... Але головне, щоб у потрібну хвилину у Вас завжди було те, що Вам потрібно. Зі святом! З повагою Партизанський виконавчий комітет.

Привітанння

Дата створення: 08:44 09.03.2019

Сьогодні, 9 березня, свій ювілей святкує депутат Партизанської селищної ради - Носаненко Микола Вікторович. Шановний Микола Вікторович, прийміть наші найщиріші побажання здоров’я та щастя! Будьте щасливим кожен день і кожну годину свого життя, нехай здоров’я буде таким, щоб Ви про нього навіть і не згадували! Нехай поруч буде улюблена жінка, а у домі панує добробут і достаток, хай з легкістю збуваються всі плани і мрії! І нехай  протягом ще довгих,  довгих років ми все так же будемо відзначати Ваші успіхи і радіти Вашим звершенням! З повагою Партизанський виконавчий комітет.