Секретар виконавчого комітету

Секретар виконавчого комітету Партизанської селищної ради

Я, Юрін Юрій Володимирович , народився 19 квітня 1981 року народження у м. Керч, Крим..

Закінчив дев’ять  класів загальноосвітньої школи № 1 м. Керч.

У  1996 році  вступив до східномеханічного технікуму Керченського технологічного інституту.

2000 році вступив до двох вищих закладів - до національного університету внутрішніх справ (кримського факультету); Українська Академія друкарства (кримське регіональне відділення). Одночасно зі вступом до НУВС розпочав службу в органах внутрішніх справ.

У 2004 році закінчив Національний університет внутрішніх справ, за спеціальністю правознавство та здобув кваліфікацію юрист.

У 2006 році закінчив Кримський інститут  інформаційно – поліграфічнх технологій Української Академії друкарства за спеціальністю «Економіка підприємства» та здобув кваліфікацію  спеціаліста з економіки підприємства.

У 2006 році звільнився з органів внутрішніх справ  з посади оперуповноваженого відділу карного розшуку  Керченського міського управління ГУМВС України в АР Крим та переїхав на постійне місце проживання до м. Генічеськ  Херсонської обл.

3 серпня 2006 по січень 2007 рік працював в Генічеській державній нотаріальній конторі.

У січні 2007 році призначений на посаду головного спеціаліста Генічеського міжрайонного відділу з контролю за використанням та охороною земель "Управління з контролю за використанням та охороною земель в Херсонській області".

У 2009 році продовжив роботу на посаді головного спеціаліста Приазовського регіонального відділу.

У 2010 році у зв’язку з ліквідацією Держінспекції перевівся до відділу Держкомзему у Генічеському районі де у березні  був призначений на посаду завідувача сектора Державної інспекції з контролю за використанням та охороною земель.

У листопаді 2010 році  у зв’язку з ліквідацією сектору був звільнений згідно п.1ст.40КЗпПУ.

У лютому 2010 році призначений на посаду інспектора відділу з питань землевпорядкування виконавчої комісії Генічеської міської ради Херсонської області.

З січня 2010 по березень 2012 року навчався та закінчив інститут післядипломної освіти Харківського аграрного національного університету ім.. В.В Докучаєва за спеціальністю «Землевпорядкування та кадастр» де здобув кваліфікацію інженера – землевпорядника.

У серпні 2011 року був призначений на посаду спеціаліста І категорії відділу з питань землевпорядкування  виконавчого комітету Генічеської міської ради.

У лютому 2012 році був призначений на посаду начальника юридичного  відділу виконавчого комітету Генічеської міської ради.

У 2013 році прийнятий по переводу до Державної інспекції сільського господарства  в Херсонській області, на посаду головного спеціаліста, відділу оперативного контролю за дотриманням вимог земельного законодавства "Управління контролю за використанням та охороною земель".

У березні 2014 році був мобілізований до Збройних Сил України, у березні 2015 році був звільнений у запас, та приступив до виконання службових обов’язків за посадою головного спеціаліста відділу оперативного контролю за дотримання вимог земельного законодавства "Управління контролю за використанням і охоронної земель Державної інспекції сільського господарства у Херсонській області".

Одружений, маю сина.

Прийомні дні: вівторок.

Година прийому: з 8.00 до 16.00.